РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.234 EUR: 50.601
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.234
EUR 40.000 41.000 50.601
USD 43.200 43.649 43.234
EUR 50.200 50.901 50.601
Новость

В каких областях наиболее активно строят дороги (ИНФОГРАФИКА)

Министерство инфраструктуры определило, как области используют деньги на ремонт дорог
3144
14 сентября 2018 г.



Лидерами ремонта дорог стали в основном западные области

Министерство инфраструктуры определило новый рейтинг областей по расходам на ремонт дорог. Почти полностью государственные средства использовала Хмельницкая область (99%), дальше идут Ивано-Франковская, Винницкая, Львовская и Черниговская области. Эти области освоили средства Дорожного фонда более чем на 80%.

Абсолютным аутсайдером в ремонтировании дорог за средства Дорожного фонда стала Ровенская область. Также внизу рейтинга оказались Херсонская и Луганская области. 




Источник: МИУ

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 сентября 2018 г.
3234
Минэкономразвития объявило тендер на выбор подрядчика для разработки дизайна украинского павиль...
14 сентября 2018 г.
3170
Киевский городской совет принял понижающий коэффициент на 2018 год ...
13 сентября 2018 г.
3919
Руководство аэропорта озвучило вариант, какие поезда пустят для сообщения столицы с "Борисполем"...
14 января 2026 г.
3302
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4099
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4083
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 февраля 2026 г.
1423
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1287
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
2109
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация