РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.340 EUR: 48.306
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.340
EUR 40.000 41.000 48.306
USD 41.200 41.601 41.340
EUR 48.100 48.771 48.306
Новость

Світовий банк спрямував рекордні 20,5 млрд доларів на фінансування «зелених» проектів

Таким чином, вже у 2018 р. обсяг фінансування «зелених» проектів Групою Світового банку сягнув 32,1 % і перевищив ціль, поставлену ще у 2016 р., а саме – 28 % у 2020 році
2926
15 августа 2018 г.



За останній фіскальний рік Група Світового банку надала рекордні 20,5 млрд доларів фінансування на проекти із скорочення викидів парникових газів, «чистої» енергетики та запобігання змінам клімату.

Таким чином, вже у 2018 р. обсяг фінансування «зелених» проектів Групою Світового банку сягнув 32,1 % і перевищив ціль, поставлену ще у 2016 р., а саме – 28 % у 2020 році.

Збільшення видатків забезпечило значні результати, наприклад, встановлення додатково 18 000 МВт потужностей «чистої» енергетики, мобілізація понад 10 млрд доларів для фінансування комерційних проектів з відновлюваної енергетики.

Цікаво, що основні кредитні установи Групи Світового банку – Міжнародний банк реконструкції та розвитку та Міжнародна асоціаці  розвитку – майже подвоїли частку «зелених» проектів із 37 % у 2016 р. до 70 % у 2018 році.

Тож, все це свідчить, що проекти «чистої» енергетики знаходять все більше підтримки з боку потужних міжнародних фінансових організацій. Значить, бізнес отримає більше можливостей для розробки та реалізації численних нових проектів, повідомили в Держенергоефективності. 

Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
15 августа 2018 г.
3286
Чешская компания Vector Energy s.r.o. планирует купить 1,58 млн простых именных акций ЧАО «Ива...
15 августа 2018 г.
2900
В настоящий момент археологам опасно находится на участке, а им нужно вести раскопки глубже...
15 августа 2018 г.
2693
Цього року планували прокласти три велодоріжки, втім початок робіт затягнувся через тендерні процеду...
13 августа 2025 г.
2979
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
46802
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3287
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Вчера
507
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
Вчера
7553
Бетонний моноліт наче виростає зі скелі. Під час будівництва не постраждало жодне дерево....
13 августа 2025 г.
5503
Будівля виглядає як художня інсталяція завдяки оптичним ілюзіям. Взагалі у дизайні використано ...
05 августа 2025 г.
1190
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2939
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2041
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!