РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.318 EUR: 48.441
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.318
EUR 40.000 41.000 48.441
USD 41.070 41.601 41.318
EUR 48.200 48.900 48.441
Новость

Укртранснафта реконструирует причал морского нефтяного терминала "Южный"

Реконструкция необходима для обустройства на территории МНТ комплекса по перевалке светлых и темных нефтепродуктов по схеме "морской транспорт-автомобильный/ железнодорожный транспорт" и наоборот
2918
09 августа 2018 г.



"Укртранснафта" в конце июля 2018 года заказала разработку проекта реконструкции причала №3Н морского нефтяного терминала (МНТ) "Южный" (Одесская область).

"Проект реконструкции предусматривает обеспечение возможности принимать на причал №3Н танкеры дедвейтом от 5 тыс. до 150 тыс. тонн. Ведь сейчас причал рассчитан на прием танкеров от 35 тыс. до 150 тыс. тонн", - говорится в сообщении компании.

Там объясняют, что такая реконструкция необходима для обустройства на территории МНТ комплекса по перевалке светлых и темных нефтепродуктов по схеме "морской транспорт-автомобильный/ железнодорожный транспорт" и наоборот.

"Планируется, что суммарный объем перевалки в режимах "импорт" и "экспорт" нефтепродуктов будет составлять 2,5 млн тонн в год. В частности, реактивное топливо - 0,4 млн тонн, дизельное топливо - 0,6 млн тонн, автомобильный бензин - 0,5 млн тонн, вакуумный газойль - 1 млн тонн", - уточняют в пресс-службе.

МНТ "Южный" открыт в 2001 году, используется для перевалки нефти с танкеров в нефтепровод Одесса - Броды. Мощность терминала - 14,5 млн тонн в год с возможностью расширения до 45 млн тонн в год. Терминал способен принимать танкеры дедвейтом до 150 тыс. тонн с максимальной осадкой 13,8 м.

"Укртранснафта", 100 % акций которой находятся в управлении "Нафтогаза Украины", является оператором нефтетранспортной системы страны.

Источник: БизнесЦензор

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
09 августа 2018 г.
2995
В первом полугодии 2018 года Укрзализныця увеличила на 24 % количество вагонов для перевозки щебеноч...
09 августа 2018 г.
3145
Идея заняться системной реставрацией дверей в старом городе зародилась под влиянием успешн...
08 августа 2018 г.
3388
Коммунальщики работают круглосуточно в выходные дни, чтобы не перекрывать работу транспорта в час пи...
22 сентября 2025 г.
3364
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3655
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189775
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2934
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1693
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация