РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.298 EUR: 51.005
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.298
EUR 40.000 41.000 51.005
USD 43.010 43.469 43.298
EUR 50.750 51.451 51.005
Новость

У Запорізькій області з’явиться дорога зі скла

Відремонтувати проїзну частину автошляху на вулиці Металістів м. Вільнянськ вирішили за допомогою бетону із додаванням рідкого скла
3872
06 августа 2018 г.



Відремонтувати проїзну частину автошляху на вулиці Металістів м. Вільнянськ вирішили за допомогою бетону із додаванням рідкого скла.

Генеральний директор ПрАТ «Запоріжсклофлюс» Микола Осіпов погодився взяти участь у експерименті та допомогти мешканцям та місцевій владі збудувати надійних автошлях із скла та бетону, який прослужить у багато разів довше, ніж звичний асфальт, який доводилося ремонтувати майже щороку.

ПрАТ «Запоріжсклофлюс» є єдиним в Україні виробником силікату натрію, з якого готують рідке скло.

На заводі і було запропоновано виробляти бетон для будівництва автодоріг за унікальною технологією - із застосуванням рідкого скла в співвідношенні 8-12 відсотків в суміші.

 

Це, перш за все, здешевлює бетон на 15 відсотків, значно скорочує терміни застигання - треба не 28, а три-чотири дні, і збільшує термін стійкості бетонного покриття - до 14 років.

А ще - майже виключається знос шин, що підтверджено науково-дослідними випробуваннями.

Висновки і свої пропозиції з питання виробництва бетону з рідкого скла для будоб'єктів області та Запоріжжя готують проектувальники, виробники бетону і будівельники.

Зокрема, для розробки проектно-кошторисної документації треба побудувати кілометр такої бетонної дороги, на що погодилися вольняни.

Найближчим часом тут почнуться будівельні роботи.

Джерело: sklo.kiev.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 августа 2018 г.
3081
Министерство регионального развития, строительства и ЖКХ работает над законопроектом по урегулирован...
03 августа 2018 г.
5218
По оценкам советника главы Днепропетровской облгосадминистрации Юрия Голика, после реконструкции аэр...
03 августа 2018 г.
4332
Все работы по сносу гаражей происходят в присутствии правоохранительных органов...
14 января 2026 г.
3199
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3999
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3992
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
915
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1178
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
2004
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация