Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
USD | 39.800 | 40.300 | 41.498 |
EUR | 40.000 | 41.000 | 46.449 |
USD | 41.330 | 41.831 | 41.498 |
EUR | 46.160 | 46.911 | 46.449 |
Як правильно облаштувати дитячий на прибудинковій території? Практичні поради та цікаві ідеї дизайну для створення дитячого простору на прибудинковій території.
Облаштовуючи прибудинкову територію, важливо розуміти, що вона має бути комфортною для всіх членів сім’ї. Це не повинно бути лише місце для паркування, клумба та альтанка для дорослих посиденьок. Важливо не забувати про дітей, якщо вони у вас є чи поповнення в сім’ї планується вже найближчим часом. Саме тому рекомендуємо приділити цьому увагу, адже облаштування дитячого майданчика на прибудинковій території − одне з найважливіших рішень, яке сприяє розвитку малечі, соціалізації та фізичній активності.
У дітей має бути місце, де вони зможуть гратися, бігати та загалом весело проводити час. Це місце має бути спеціально облаштованим та безпечним. А як же грамотно організувати простір? Саме про це ми й плануємо розповісти у цій статті.
Почніть з планування! Перш за все, ви маєте оцінити територію перед тим, як дитячий майданчик купити та почати його встановлювати. Двори бувають дуже різні за розміром, формою та іншими показниками. Часто майданчики ставлять не лише власники приватних будинків, а й жителі багатоповерхівок, а там двори зовсім іншого типу. Важливо знайти підходяще місце. Яке місце підійде? Дивіться, щоб ця територія була віддалена від проїжджої частини, мала хорошу видимість з вікон вашого дому та була доступною для дітей різного віку.
Якщо це ваш власний двір, то цього буде цілком достатньо і далі вже можна буде перейти до вибору підходящих рішень. Якщо ви проживаєте у квартирі багатоповерхівки, важливим етапом є консультація з іншими мешканцями будинку. Можна залучити до обговорення навіть дітей. Чому б і ні? Це все робиться для них, тому цілком правильно буде враховувати і їхню думку. Спільне обговорення допомагає врахувати потреби як дорослих, так і дітей.
Сьогодні виробництвом подібної продукції займається багато компаній, але варто не поспішати з вибором. Якість може бути різною, як і ціни. Правило «дорожче – значить краще» працює не завжди. Ваше завдання полягає у тому, щоб знайти найвигідніше співвідношення ціни та якості.
На що звертати увагу при виборі? Одним із головних критеріїв якісного дитячого простору є безпека. Усі елементи майданчика повинні відповідати державним стандартам та бути виготовлені з екологічних і ударостійких матеріалів. Дивіться не лише на конструкції, а й на методи їх кріплення. Все має бути надійним.
Не забудьте про спеціальне покриття: гумова плитка, штучна трава або інші амортизуючі матеріали, які зменшують ризик травмування під час падінь. Як економ-варіант можна розглядати пісок, але враховуйте, що його потрібно буде регулярно підсипати, тому краще обрати якусь сучаснішу альтернативу.
Різноманіття конструкцій досить велике. Звісно, можна взяти всього потроху, але так можна купити щось, що виявиться абсолютно непотрібним – марна трата грошей. Саме тому краще уважно підійти до вибору елементів дитячого майданчика. Звісно, це не повинні бути лише гойдалки та пісочниця. Різноманіття має бути. Віддавайте перевагу комплексним ігровим конструкціям, які поєднують фізичну активність із творчим та соціальним розвитком. Наприклад, рекомендуємо звернути увагу на:
Звісно, варто відштовхуватися від віку дітей. Для малечі до 3 років − підійдуть прості конструкції з низькими гірками, пісочницями, сенсорними елементами. Для дошкільнят можна взяти складніші комплекси, що стимулюють моторику та уяву. Школярам будуть цікаві спортивні зони, рукоходи, канатні містки. Не забудьте про лавки в тіні, невеликі альтанки або зони з навісами. Це є обов’язковим незалежно від віку дітвори, для якої облаштовується ігрова зона.
Приділіть увагу освітленню. З настанням вечора майданчик не повинен перетворюватися на локацію для зйомки трилеру чи фільму жахів. Там має залишатися комфортно. Ви маєте розуміти, що наявність продуманого освітлення на дитячому майданчику − не лише питання естетики, а насамперед безпеки. Підійдуть і звичайні вуличні ліхтарі, але рекомендуємо встановлювати LED-світильники з датчиками руху або автоматичними таймерами − це енергоефективно й зручно.
Не забудьте й про урни. Це важливо, щоб територія залишалась чистою. Так упаковки від морозива, фантики з цукерок та пляшечки від солодких газованих напоїв не будуть забруднювати ігрову територію.
Облаштувати класну ігрову зону для дітей не так вже й складно, якщо підійти до цього з розумом та все продумати. Використовуючи описані у цьому тексті поради, ви зможете створити для малечі зручний простір, де дітвора буде гратися та весело проводити час.
Джерело: Creative Play
Інформацію опубліковано на правах реклами
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.