Харків – індустріальний оазис України, вагома складова ВВП країни

Відомі лідери будівельного комплексу – ПрАТ «Харківський плитковий завод» (більше 80-ти колекцій керамічної плитки і керамограніта, експортує продукцію в понад 20-ти країн світу), ПрАТ «Термолайф» – базальтова вата – виділяє ліміт для України, бо ростуть експортні поставки, АТ «Трест-Житлобуд 1», який і в першому кварталі 2018 р. здав житла до 90 тис.кв.м
1556 06.04.2018 в 07:20БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів
Харків для киян для порівнянь начебто нерівновеликий. Рівновеликий Мадрид (3,0 млн населення) більше 300 станцій метро, в Києві (3,0 млн населення) лише 52 станції і будівництво завмерло...

В Харкові метро повільно, але безупинно будують.

В Харкові трамвайні колії та перехрестя в безшпальному виконанні – монолітні, довгі спеціальні плити...

В Харкові на центральних вулицях ям на дорогах не попалось...

І все таки, в Харкові здано житла в 2017 році 373,1 тис. кв. м, в Києві 1,7 млн кв. м, а в Київській області взагалі аншлаг – 1,8 млн кв. м.

Місто Харків і область – індустріальний оазис України, вагома складова ВВП України.

Тут відомі лідери будівельного комплексу – ПрАТ «Харківський плитковий завод» (більше 80-ти колекцій керамічної плитки і керамограніта, експортує продукцію в понад 20-ти країн світу), ПрАТ «Термолайф» – базальтова вата – виділяє ліміт для України, бо ростуть експортні поставки, АТ «Трест-Житлобуд 1», який і в першому кварталі 2018 р. здав житла до 90 тис. кв. м...
Все добре, але...Я уже не наголошую, що Закарпатська область із населенням в 1,3 млн чол. будує житла 420,0 тис. кв. м - стільки ж, як і Харків.
І ось Вам проблема Схід-Захід, добробут і комфорт проживання різний.

І тому, Спілка вітає і всіляко підтримує нову ініціативну діяльність Харківської ТПП по організації будівельних виставок.

Звичайно, місцеві виробники та імпортери наповнюють регіональні виставки. Активність виробників загальнодержавного масштабу і членів Спілки тут недостатня, обізнаність про можливості вітчизняних виробників обмежена.

Приємна особливість будівельної виставки в Харкові – заступник губернатора Шахненко Є.Д., головний архітектор м.Харкова Рабінович М.С., Президент Харківської ТПП Звєрєв В.О. та віце-президент ТПП України Король В.В. зацікавлено ознайомились з інноваціями, практично на кожному стенді вселили надію на співпрацю.


Традиційний уже і змістовний Форум енергоефективних технологій та будівництва був присвячений енергоефективності та альтернативній енергетиці: зелена та біоенергетика, теплові насоси, сонячні батареї та фінансові інструменти, шляхи їх реалізації.

 

Спікери та доповідачі з презентаціями – обізнані та дійові.
Велелюдна аудиторія із підприємців середнього бізнесу активно працювала і після 16.00.

 

Україна важко проходить кваліфікацію: будівельний сектор в Україні становить 2,2 % ВВП, а в Польщі та Німеччині по 10 %.
І тут зусилля Харківської ТПП, президента Звєрєва В.О. і його заступника Каутної І.Г. яскравий приклад позитивної і партіотичної діяльності.


Голова Комітету виробників будматеріалів
та з питань будівництва при ТПП України
Президент Всеукраїнської спілки
виробників будматеріалів
Іван Салій

 
Интересные новости:
29.03.2018
1389
Білорусь переоснастила домобудівні комбінати в Гомелі, Мінську і аж в Бресті – за фінансового ...
28.03.2018
1498
Українські фахівці відвідали керамічний завод в Радошковичі, Молодечненський р-н Мінської обл....
27.03.2018
1230
Делегація відвідала підприємство «Керамін»...
08.05.2020
1073
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів про виробництво щебен...
05.05.2020
538
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів про підсумки будівництва з...
30.04.2020
957
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів про соціальний проект ...