Українські фахівці ознайомилися з виробництвом цегли у Мінську

Делегація відвідала підприємство «Керамін»
1239 27.03.2018 в 07:09


БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалівМінськ, «Керамін» - білоруська керамічна плитка здавна серед лідерів, конкурент для української плитки знаковий.

Презентацію підприємства розпочинають в двоярусному щоу-румі – яскраво і делікатно: хто б не зайшов – зустрічають красиві і чемні молоді менеджери та дизайнери і супроводжують по стендах та численних окремих кабінетах-зразках повністю оздоблених керамічною плиткою, керамогранітом, сантехнічними виробами власного виробництва. Тут же в комплекті тумбочки, шафки, полички та інше білоруських виробників. І повсюдно дизайнери і менеджери домагаються задовольнити потреби і смак покупця.

  

  

Заступник Генерального директора з виробництва та маркетингу Євгеній Костюков: «Обладнання та технології на провідних підприємствах України і Білорусі від одного виробника з Європи, у нас 9 ліній, випуск продукції становить 18 млн. кв.м на рік, продукція ідентична, правда у нас ще умивальники та унітазики і цегельний завод...»

Читайте також: 
На ринку цементу в Україні повинна бути здорова конкуренція та різноманітність пропозицій


«Керамін» має 26 фірмових магазинів, в Білорусі реалізується лише 35 % продукції, інше – експорт, 8 % якого – в Україну. На далеке зарубіжжя – менше 5 % продаж, але «штурмують» і США, і Канаду, і Арабські Емірати.

* * *

Нашою метою було ознайомлення з виробництвом цегли, тому і зосередились на підприємстві «Керамін». Інженерні фахівці заводу були на «Керамейї» і тут уже був поглиблений аналіз біля кожного агрегату та переділа: «У нас так, у вас так, а краще і ми можемо ще краще...»

  

  

Нам дали зрозуміти, що цегла для «Кераміна» не профільна продукція та за традицією і рекомендацією влади замість демонтажу ведеться поетапне оновлення заводу. Встановили новітню піч, вартістю як половина заводу, «екстремального» випалу, бо в 3-4 рази коротша звичайних бо будується станція метро і не дозволили розширити цех.

Місцеві глини дуже обводнені і працює барабанна сушарка глини – громіздка і не ефективна...

  

Я пишався нашими технологічними лініями на СБК (с. Озера), «Керамейя» (Суми) та «Євротон» (смт Розділ, Львівська обл.). Виявилось, що лицьову та клінкерну цеглу з їх обладнанням виготовляти неможливо.

І. Ф. Телющенко і фахівці внесли низку пропозицій по участі у розвитку виробництва цегли. Але то уже справа майбутніх перемовин і зустрічей.

Читайте також: 
Обмін досвідом: Білорусь презентувала українським фахівцям виробництво листового скла


Президент

Всеукраїнської спілки
виробників будматеріалів
І.М. Салій

Джерело: Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

 
Интересные новости:
20.03.2018
1710
Українська делегація відвідала «Білоруський цементний завод» в м. Костюковичі...
19.03.2018
1580
В березні 2018 року керівники вищої ланки «Керамейї» за сприяння керівництва Всеукраїнсь...
25.01.2018
1392
Іван Салій: "Асоціація будівельників Литви – провідна організація, консолідує до 25-ти професі...
03.06.2020
716
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів розповів про стан справ в будів...
03.06.2020
936
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів аналізує підсумки роботи б...
08.05.2020
1085
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів про виробництво щебен...