Іван Салій: Експериментальний полігон SKYWAY, Мінськ

1910 2017-06-13 14:46:00

БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

Причетний багато років до розвитку міського пасажирського транспорту в свій час вивчав досягнення і в Празі, і в Мадриді, і у Відні, і в Лондоні, і в інших провідних столицях Європи.

В Мінськ літав на «кукурузнику» з вісьмома пасажирами, який крилом майже зачіпав дерева, щоби закупити мінські тролейбуси з низькою підлогою, ознайомитися з трамваями і автобусами мінського виробництва. Бо Київ втратив тут лідируючі позиції – не виготовляє а ні трамваї, а ні тролейбуси, а тепер – і не будує метро.
Тепер уже летів «Боїнг» – і туди, і назад заповнений.

Перше враження через роки – і тоді, і тепер усі підприємства працюють, пропонують і нові, і гібридні машини.

 вагончики
Але метою було відвідати, переконатися, що то правда: не далеко від Мінська (з Москви «вижили») експериментальний полігон SkyWay – надземний транспорт, немає аналогів у світі. Це транспорт нового покоління, серед його переваг: він надземний (не потребує сто відсоткового землевідводу – транспорт їздить на опорах, відстань від опори до опори може досягати до 50 метрів), безпечний (за рахунок підняття транспорту на висоту до 25 метрів, що виключає можливості зіткнення транспорту з іншими транспортними засобами, а система безпеки від компанії SkyWay гарантує максимальну безпеку пасажирів у надзвичайних ситуаціях), економічність (даний вид транспорту дешевший в декілька разів від метро, трамвайного транспорту і будь-якого іншого аналогу надземному транспорту, а вартість обслуговування також зведена до мінімуму – за рахунок мінімізації людського фактору і надійності конструкції), швидкість (транспорт компанії SkyWay може розвивати до 150 км/годину в місті), і ще багато переваг у порівняні з традиційними технологіями.

  IMG 8171

  IMG 8005

У Києві є молодь, прихильники проекту – Компанія MLCI, Вони вже декілька років співпрацюють з компанією SkyWay – поширюючи інформацію про новий вид транспорту, співпрацюють і залучають інвесторів, ведуть переговори з комерційними і не комерційними організаціями, представниками влади різних країн про можливість реалізації технологій компанії SkyWay в їх підприємствах, країнах.

Компанія MLCI спонукає мене до підтримки такого проекту, і я молодих теж перевірив:
Вони блискуче організували відвідування конструкторського бюро і виробничого майданчика, продемонстрували випробування нового виду транспорту і можливість застосування технологій компанії SkyWay.

Анатолій Едуардович Юницький – Генеральний конструктор струнного транспорту. 40 років свій винахід удосконалює і тепер проводить монтаж і одночасно повузлову сертифікацію.

Фактично дійшли до стадії прийняття заявок, які і надходять з усього світу. На цьому етапі у компанії вже підписано безліч попередніх домовленостей з іншими країнами, комерційними і не комерційними організаціями про реалізацію окремих проектів за технологіями компанії SkyWay. Серед них: Індія, Монголія, ОАЕ та Австралія.  IMG 8058

Київ, кияни у свій час першими в царській Росії з бельгійцями побудували електричний трамвай та запустили по Володимирському крутому узвозу.

Київські керманичі того часу швидко перейшли з тяги кіньми до парової машини, а ще швидше до електротранспорту.

Думаю, що кияни і Віталій Володимирович Кличко та його радник з транспорту Олексій Мефодійович Кривопішин відродять київську прихильність до інновацій і застосують такий транспорт:
Лівий берег Дніпра, по «пляжам» не трамвай, а транспорт нового покоління над деревами – зберігає природний ландшафт.
Розв'язати тугий вузол Бессарабки, Ленін уже заважати не буде.
З висотних будинків транспорт через Дніпро, у вартості житла – це 3-5%.
Зигзаг переходів правий – лівий – правий береги Дніпра, і т.д., і т.п.

Президент
Всеукраїнської спілки
виробників будматеріалів
Іван Салій


Джерело: Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

Интересные новости:
07.06.2017
1189
Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів розповів про нові здобутки на м...
29.05.2017
1648
Останній день другого бізнес-туру делегація провела у Сумах.  Build Portal вів онлайн-трансляці...
29.05.2017
1598
Другий день бізнес-туру його учасники провели у Харкові. Build Portal вів онлайн-трансляцію, де...
12.02.2019
590
Президент Спілки Іван Салій взяв участь у засіданні круглого столу КБУ "Конфлікти у будівництві. Аль...
31.01.2019
527
10-15 грудня 2018 року в рамках програми GIZ до Гамбургу відправилась представницька група фахівців ...
21.01.2019
633
10-15 грудня 2018 року в рамках програми GIZ до Гамбургу відправилась представницька група фахівців ...