Парцхаладзе планує зосередити роботу на поширенні успішних проектів Київської області на всю Україну

Лев Парцхаладзе, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ планує зосередитися на своїй діяльності в Міністерстві, поширюючи досвід успішно реалізованих проектів у Київській області на всю Україну
2265 03.05.2017 в 23:29


Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе планує зосередитися на своїй діяльності в Міністерстві, поширюючи досвід успішно реалізованих проектів у Київській області на всю Україну, тому вирішив піти з посади голови Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».


Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Зараз я працюю на новій посаді заступника міністра в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. І, на жаль, не можу приділяти належної уваги Київській області, вирішувати всі необхідні питання. У Міністерстві переді мною стоять досить глобальні завдання - поширити позитивний досвід Київської області на всю Україну. І я хочу максимально приділити цьому свій час і сили. Тому попросив розглянути мою заяву про складення повноважень голови Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Щойно на з'їзді партії було затверджено це рішення» - повідомив він.

Очолюючи партійний осередок Київського регіону, а також за час роботи в області на посаді першого заступника голови обладміністрації Парцхаладзе вдалося реалізувати успішні ініціативи:

- створення нової концепції надання адмінпослуг у форматі сучасного центру «Документ-сервіс «ГОТОВО!». Його головні принципи - прозорість, простота і швидкість.

- створення сучасних шкіл нового формату - «Новий Освітній Простір». Пілотний проект реалізований у школі в селі Путрівка Васильківського району Київської області. Загалом в столичному регіоні заплановано оновлення 14 шкіл у форматі НОП до кінця 2017 року.

У Мінрегіоні, як заступник міністра, Парцхаладзе відповідає за будівельний блок. Крім того, розробляються і плануються до запуску значні соціальні ініціативи в регіонах України:

- створення сучасних центрів із надання якісних адміністративних послуг;

- створення шкіл за стандартами «Нового Освітнього Простору» спільно з Міністерством освіти і науки;

- створення Центрів безпеки громадян спільно з Міністерством внутрішніх справ і Державною службою з надзвичайних ситуацій;

- створення сучасних медичних амбулаторій спільно з Міністерством охорони здоров'я.

У листопаді 2016 року Лева Парцхаладзе було призначено заступником міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

З 2014 року він очолював Київську територіальну організацію політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».


Джерело: Мінрегіон

 
Интересные новости:
04.05.2017
1086
Мини-АЭС будет вырабатывать около 100 мВт...
30.07.2021
2728
Це дозволить спрямувати бюджетні кошти на розробку комплексних планів просторового розвитку територі...
30.07.2021
537
Закон прописує порядок забезпечення осіб з інвалідністю житлом, яке пристосоване до їхніх потреб...
30.07.2021
572
Практика показує, що у деяких забудовників техніко-економічні показники можуть з часом змінюват...