Парцхаладзе планує зосередити роботу на поширенні успішних проектів Київської області на всю Україну

1557 2017-05-03 23:29:00


Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе планує зосередитися на своїй діяльності в Міністерстві, поширюючи досвід успішно реалізованих проектів у Київській області на всю Україну, тому вирішив піти з посади голови Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».


Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Зараз я працюю на новій посаді заступника міністра в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. І, на жаль, не можу приділяти належної уваги Київській області, вирішувати всі необхідні питання. У Міністерстві переді мною стоять досить глобальні завдання - поширити позитивний досвід Київської області на всю Україну. І я хочу максимально приділити цьому свій час і сили. Тому попросив розглянути мою заяву про складення повноважень голови Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Щойно на з'їзді партії було затверджено це рішення» - повідомив він.

Очолюючи партійний осередок Київського регіону, а також за час роботи в області на посаді першого заступника голови обладміністрації Парцхаладзе вдалося реалізувати успішні ініціативи:

- створення нової концепції надання адмінпослуг у форматі сучасного центру «Документ-сервіс «ГОТОВО!». Його головні принципи - прозорість, простота і швидкість.

- створення сучасних шкіл нового формату - «Новий Освітній Простір». Пілотний проект реалізований у школі в селі Путрівка Васильківського району Київської області. Загалом в столичному регіоні заплановано оновлення 14 шкіл у форматі НОП до кінця 2017 року.

У Мінрегіоні, як заступник міністра, Парцхаладзе відповідає за будівельний блок. Крім того, розробляються і плануються до запуску значні соціальні ініціативи в регіонах України:

- створення сучасних центрів із надання якісних адміністративних послуг;

- створення шкіл за стандартами «Нового Освітнього Простору» спільно з Міністерством освіти і науки;

- створення Центрів безпеки громадян спільно з Міністерством внутрішніх справ і Державною службою з надзвичайних ситуацій;

- створення сучасних медичних амбулаторій спільно з Міністерством охорони здоров'я.

У листопаді 2016 року Лева Парцхаладзе було призначено заступником міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

З 2014 року він очолював Київську територіальну організацію політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».


Джерело: Мінрегіон

Интересные новости:
04.05.2017
647
Мини-АЭС будет вырабатывать около 100 мВт...
19.09.2002
491
Ни спортобъект, ни здание суда, ни диппредставительство. Что строят на бульваре Дружбы народов...
18.09.2002
277
Эксперты рассказали, почему невозможно начать реконструкцию устаревших домов...