АНОНС: ХХІІІ загальноукраїнська науково-практична конференція «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів»(МЕРОПРИЯТИЕ УЖЕ СОСТОЯЛОСЬ)

З 29 травня по 2 червня 2017 р. у м. Івано-Франківськ буде проходити ХХІІІ загальноукраїнська науково-практична конференція «Визначення  вартості  об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних  та  ремонтно-будівельних робіт  із застосуванням сучасних  технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління  та  документообіг  у  будівництві - 2017»

2041 21.04.2017 в 05:35
З 29 травня по 2 червня 2017 р. у м. Івано-Франківськ відбудеться ХХІІІ загальноукраїнська науково-практична конференція:

«Визначення  вартості  об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних  та  ремонтно-будівельних робіт  із застосуванням сучасних  технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління  та  документообіг  у  будівництві - 2017»До участі запрошуються керівники і фахівці організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовники, інвестори, проектанти.

 1. Визначення вартості будівництва та поточного ремонту. Розрахунки за їх виконання в умовах діючих нормативних актів України.
 2. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.
 3. Новий порядок розрахунку розміру заробітної плати у будівництві.
 4. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону України  від 17.01.2017 № 1817-VIII.
 5. Проведення експертизи проектно-кошторисної документації на будівництво. ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 та виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».
 6. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
 7. Міжнародна практика укладання та ведення договорів на виконання робіт у будівництві. Контракти FIDIС в Україні. Інженер-консультант - права та обов'язки.
 8. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Впровадження механiзму збору та аналізу даних про цiну матерiальних ресурсів.
 9. Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
 10. Порядок розробки, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ) відповідно до останнiх законодавчих та нормативних документiв.
 11. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ) відповідно до останнiх законодавчих та нормативних документiв. Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
 12. Нові можливості для ефективної роботи спеціалістів-кошторисників: планування, контроль та аналіз прибутковості виконання будівельних робіт; ведення власної бази вартості матеріалів, визначення вартості проектних робіт на всіх стадіях проектування.
 13. Цифрове будівництво та BIM-технології в Україні.
 14. Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи.

 

Майстер-класи проведуть розробники кошторисних програмних комплексів («АВК-5», «АС-4» та інші).

Крім участі у пленарних засіданнях учасники конференції зможуть:

 • взяти участь в обговореннях та дискусіях, щодо складу та змісту нормативних документів з організації та визначення вартості будівництва разом з їх авторами та розробниками
 • отримати консультації щодо технологій використання та визначення вартості робіт у присутніх на конференції виробників сучасних будівельних матеріалів та технологій;
 • отримати індивідуальні консультації у розробників програмного забезпечення, надати свої пропозиції і зауваження для покращення програмного забезпечення, вирішити власні практичні питання.

Конференція проходить за участі та підтримки Академії будівництва України, Асоціації розробників і розповсюджувачів кошторисних програм, Української спілки виробників будівельних матеріалів.

Організатори конференції:

«АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ Асоціація експертів будівельної галузі, м. Київ
ДП Науково-дослідний інститут будівельного  Міждержавна гільдія інженерів консультантів, м. Київ
виробництва (НДІ БВ), м. Київ НУ "Львiвська полiтехнiка", м.Львів
«Інкомсервіс», м. Київ ПП «Будівництво - сучасні технології», м. Івано-Франківськ Якщо Ви бажаєте зробити доповідь
або повідомлення на конференції, просимо Вас скористатись запрошенням для доповідачів та науковців. Кращі роботи учасників конференції будуть опубліковані у фаховому виданні НДІ БВ.З питань організації, реклами  та участі у конференції звертайтесь:

(044) 362-05-76, (0342) 777-208;                                conf2017@ssb.if.ua;        


                                   

Джерело: ПП «Будівництво-сучасні технології»

Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
20.04.2017
1624
20 апреля, участники круглого стола URE Club смогут познакомиться с практическими кейсами ...
12.04.2017
1105
11-13 квітня 2017 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» проходить четверта національна виставка-фор...
06.03.2020
967
В квітні у Києві відбудеться черговий Будівельний Конгрес України. Тема форуму &...
28.02.2020
747
4 березня у КВЦ Парковий відбудеться форум "Іпотека – інструмент стрімкого розвитку еконо...
14.02.2020
826
25 лютого в Києві відбудеться III Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва...