РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.807 EUR: 50.904
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.807
EUR 40.000 41.000 50.904
USD 43.540 44.039 43.807
EUR 50.500 51.201 50.904
Новость

Для мечтающих побыть Робинзоном - продают остров в Тихом океане

За 3 млн долларов можно приобрести остров неподалёку от Сиднея
1578
18 апреля 2017 г.



Австралийский остров, общей площадью в 16 тыс. 592 кв.м продают за 3 млн. долларов, сообщает Столичная недвижимость

На острове находится современный дом и свободное пространство для обустройства вертолетной площадки, чтобы экономить время на перемещениях.

Остров находится в нескольких часах езды от Сиднея и в 10 минутах езды от Порт-Стивенс. Это один из 20 островов гавани.

На территории находится резиденция с двумя спальнями и гостевой дом, гараж на 2 автомобиля, есть также 24-модульная солнечная батарея, резервуар для воды на 45 тыс. литров и система очистки сточных вод.

По словам агента по продаже данного объекта из McGrath Terrigal Адриана Калпина, главное преимущество резиденции – транспортная доступность и близость к самому крупному городу страны.

Источник: Столичная недвижимость
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 апреля 2017 г.
1618
Речь идёт о взлётной полосе ужгородского аэропорта...
18 апреля 2017 г.
2641
Профессор столичного вуза предлагает использовать при изготовлении асфальта отработанные автомобильн...
18 апреля 2017 г.
1799
Представители Индии и Украины обсудили возможности обмена опытов в энергетической отрасли...
14 января 2026 г.
3313
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4114
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4093
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
04 марта 2026 г.
1355
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
26 февраля 2026 г.
1447
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1316
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
необходима регистрация