ДАБІ передасть свої повноваження 9 населеним пунктам згідно плану на квітень цього року

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзеза повідомив, щоу квітні 2017 року планується передача повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції органам місцевого самоврядування в 9-х населених пунктах України
1621 05.04.2017 в 15:51У квітні 2017 року планується передача повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції органам місцевого самоврядування в 9-х населених пунктах України. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе за підсумками круглого столу «Практичні результати децентралізації у сфері містобудування», який відбувся у Мінрегіонів середу, 5 квітня.


«Наразі вже у 60-ти населених пунктах України повноваження ДАБІ передані органам місцевого самоврядування, у 8-миз яких – у цьому році. У квітні планується передача повноваженьще 9-м містам та селам у Івано-Франківській, Хмельницькій, Харківській, Херсонській, Одеській, Дніпропетровській, Сумській та Київській областях», - сказав він.

На круглому столі відбулось урочисте підписання документів щодо передачі повноважень ДАБІ Біляївській міській раді Одеської області.

За словами заступника Міністра, передача повноважень архітектурно-будівельного контролю органам місцевого самоврядування в рамках децентралізації надастьнові можливості для розвитку будівельної галузі на місцях, залученнядодаткових інвестицій у регіони, а також, що важливо, мінімізує корупцію.

Також це може стати одним із дієвих механізмів у боротьбі з довгобудами, адже місцева влада отримає важелі впливу на незавершені забудови. «З цією передачею громади отримують можливості впливати на ситуацію та залучати інвестиції у свої регіони. Процес дерегуляції дуже важливий, оскільки ми скорочуємо дистанцію для прийняття рішень та зменшуємо строки отримання тих чи інших дозволів у будівництві», - підсумував Парцхаладзе.

 
Джерело: Мінрегіон

 
Интересные новости:
06.04.2017
1695
Трипольская ТЭС перестала работать с целью экономии угля...
05.04.2017
1586
Законопроект №4941-д «Про енергетичну ефективність будівель», за який проголосували 244 ...
26.02.2021
532
Прикладом для канадських екологів стало аналогічне рішення Нової Зеландії...
26.02.2021
475
Побудова офісу на основі Qworkntine дозволяє запобігти зараженню співробітників, які змушені ходити ...
26.02.2021
559
За сім днів дослідження вчені виявили, що щільна жива огорожа довжиною всього в один метр «пог...