ДАБІ передасть свої повноваження 9 населеним пунктам згідно плану на квітень цього року

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзеза повідомив, щоу квітні 2017 року планується передача повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції органам місцевого самоврядування в 9-х населених пунктах України
1339 05.04.2017 в 15:51У квітні 2017 року планується передача повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції органам місцевого самоврядування в 9-х населених пунктах України. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе за підсумками круглого столу «Практичні результати децентралізації у сфері містобудування», який відбувся у Мінрегіонів середу, 5 квітня.


«Наразі вже у 60-ти населених пунктах України повноваження ДАБІ передані органам місцевого самоврядування, у 8-миз яких – у цьому році. У квітні планується передача повноваженьще 9-м містам та селам у Івано-Франківській, Хмельницькій, Харківській, Херсонській, Одеській, Дніпропетровській, Сумській та Київській областях», - сказав він.

На круглому столі відбулось урочисте підписання документів щодо передачі повноважень ДАБІ Біляївській міській раді Одеської області.

За словами заступника Міністра, передача повноважень архітектурно-будівельного контролю органам місцевого самоврядування в рамках децентралізації надастьнові можливості для розвитку будівельної галузі на місцях, залученнядодаткових інвестицій у регіони, а також, що важливо, мінімізує корупцію.

Також це може стати одним із дієвих механізмів у боротьбі з довгобудами, адже місцева влада отримає важелі впливу на незавершені забудови. «З цією передачею громади отримують можливості впливати на ситуацію та залучати інвестиції у свої регіони. Процес дерегуляції дуже важливий, оскільки ми скорочуємо дистанцію для прийняття рішень та зменшуємо строки отримання тих чи інших дозволів у будівництві», - підсумував Парцхаладзе.

 
Джерело: Мінрегіон

Интересные новости:
06.04.2017
1500
Трипольская ТЭС перестала работать с целью экономии угля...
05.04.2017
1200
Законопроект №4941-д «Про енергетичну ефективність будівель», за який проголосували 244 ...
14.11.2019
670
Студия Heatherwick показала фотографии проекта «1000 Деревьев», строительство которого б...
14.11.2019
717
Новый терминал - часть проекта Rail Baltic, он станет отправной точкой железнодорожной балтийской ли...
14.11.2019
1178
У КМДА розповіли, що голова Шевченківської РДА організував вивезення будівельних матеріалів із двору...