РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.241 EUR: 50.962
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.241
EUR 40.000 41.000 50.962
USD 43.000 43.471 43.241
EUR 50.800 51.501 50.962
Новость

Спрос на аренду столичной недвижимости вырос на четверть

43 % сдаваемого в аренду жилья относятся к ценовой категории до 500 долларов
2328
06 марта 2017 г.



За прошедший месяц в столице количество сделок по аренде недвижимости выросло на 25%, при этом, уровень затрат на аренду вырос на 3,5 %, составив 182,375 тысяч долларов, сообщает UBR.ua со ссылкой на генерального директора агентства недвижимости «Благовест» Галину Мельникову.

В феврале агентство заключило 315 сделок. 43 % сдаваемого в аренду жилья относятся к ценовой категории до 500 долл. Речь идет об однокомнатных и двухкомнатных квартирах в Голосеевском, Печерском, Дарницком, Шевченковском, Святошинском, Оболонском районах.

36 % сделок проводят в ценовом диапазоне 500-1000 долл. Как правило, это двух- и трехкомнатные квартиры в Шевченковском, Голосеевском, Печерском, Соломенском, Подольском районах столицы.

21 % сделок состоялся в ценовом диапазоне 1000-2500 долл. Это большие квартиры с хорошим ремонтом в Печерском, Голосеевском, Дарницком, Шевченковском, Оболонском и Подольском районах.

По-прежнему в ходу среди арендаторов загородные дома под Киевом. К примеру, в Подгорцах Обуховского района в феврале арендовали просторный дом с четырьмя спальнями за 24 тысячи гривен. 

Источник: ubr.ua
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
аналитика: недвижимость *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 февраля 2017 г.
2902
Прошлогодние расходы на строительство будут толкать вверх цены на новое жилье...
24 февраля 2017 г.
1992
В 2016 году в Киевской области приняли в эксплуатацию более 2 млн квадратных метров общей площади жи...
23 февраля 2017 г.
1592
Наибольшее снижение (без учета показателя в Луганской области) зафиксировано в Ивано-Франковской обл...
14 января 2026 г.
3245
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4043
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4032
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1333
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1221
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
2050
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация