Законопроект Мінрегіону наблизить Україну до європейського ринку і дасть поштовх до залучення інвестицій у будівництво

Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ наголосив, що прийняття розробленого Мінрегіоном на основі Регламенту ЄС 305/2011 законопроекту, створить сприятливі умови для розвитку бізнесу та покращить інвестиційний клімат в Україні
1626 23.02.2017 в 15:32

Прийняття розробленого Мінрегіоном на основі Регламенту ЄС 305/2011 законопроекту, що впроваджує європейську систему технічного регулювання у будівельній галузі та єдині стандарти на будівельному ринку, створить сприятливі умови для розвитку бізнесу та покращить інвестиційний клімат в Україні.

На цьому під час круглого столу разом з представниками Європейського союзу з технічних ухвалень у будівництві (UEAtc) та Міждержавною гільдією інженерів-консультантів (МГІК) наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Якщо ми хочемо розвиватися і рухатися в напрямку Європи, прийняття єдиних європейських стандартів та норм є необхідним і невідкладним кроком. Ми хочемо імплементувати не тільки законодавство, але й досвід і культуру у впровадженні прозорих та цивілізованих правил роботи на будівельному ринку. З прийняттям цього законопроекту ми інтегруємо український будівельний ринок до європейського простору, застосовуючи кращі практики та технології»,- зазначив Парцхаладзе.

За його словами, сьогодні відповідний законопроект буде представлений на Урядовому Комітеті. «Для його ефективної дії необхідно розробити та прийняти близько 20 підзаконних актів. Це велика та складна робота, і в цьому питанні для нас дуже важливо заручитися підтримкою та допомогою фахових спеціалістів міжнародного рівня. Впевнений, що разом нам усе вдасться!», - підсумував заступник Міністра.

Джерело: Мінрегіон

 
Интересные новости:
23.02.2017
1850
Проект будет затрагивать исследования транспортных средств, энергетики и продуктов питания на Марсе...
23.02.2017
1649
В течение этого года подрядчик обязуется скорректировать проект реконструкции транспортного узла на ...
23.02.2017
1905
МВД официально признало пострадавшими 1766 людей...
22.04.2021
575
Внесені зміни удосконалять та прискорять процедуру обміну інформацією між Мінрегіоном, Держенергоефе...
22.04.2021
522
Проєкт передбачає будівництво нових станцій «Театральна», «Центральна», &laq...