Нову штаб-квартиру Caterpillar буде відкрито у Чикаго

У прес-службі Caterpillar повідомили, що головний офіс компанії буде перенесено з міста Пеорія, штат Іллінойс, США до Чикаго
1420 23.02.2017 в 10:38
Наприкінці січня прес-служба Caterpillar повідомила про перенесення головного офісу компанії з міста Пеорія, штат Іллінойс, США до Чикаго. Планується, що в новій штаб-квартирі буде працювати близько 300 співробітників, 100 з яких — вже до кінця 2017 року. Новий офіс, крім керуючого складу компанії на чолі з новим генеральним деректором Caterpillar Inc. - Джимом Амплебі (Jim Umpleby), включатиме в себе фінансовий та юридичний відділи, а також відділ кадрів.

Чикаго — третє по чисельності, друге - за значимістю місто США. Фінансовий центр і найбільший транспортний вузол Північної Америки. Місто - одне із основних центрів важкої промисловості, електротехніки та нафтопереробки.

Як повідомила Рейчел Поттс (Rachel Potts) — прес-секретар компанії Caterpillar, спеціалісти вже досліджують можливу територію штаб-квартири та всі аспекти перенесення головного офісу. Також, було заявлено про значні переваги переїзду: «Перебуваючи в Чикаго, центральний офіс стане доступнішим для дилерів, звідти буде зручніше координувати діяльність концерну в усьому світі. Компанія Caterpillar піклується про своїх клієнтів, і вважає, що потенційним покупцям буде легше і швидше дістатися до нового офісу, так як, в Чикаго більш розвинена транспортна система з якісним покриттям».

Наразі, в штаб-квартирі Caterpillar в Пеорії, штат Іллінойс, працює близько 12000 співробітників. Як повідомила прес-секретар Р.Поттс: «Кількість працівників в Пеорії не змінеться». Також, сама будівля нинішньої штаб-квартири і надалі буде офісом компанії.

 

На фото: штаб-квартира Caterpillar в Пеорії, штат Іллінойс

Джерело та фото: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на павах реклами

 
 
Интересные новости:
22.02.2017
1703
Компания Слобожанська Будівельна Кераміка стала первой компанией среди украинских производителе...
15.02.2017
1448
Цеппелин Украина постоянно обновляет каталог доступной техники с наработкой. Специалисты компании со...
13.02.2017
1419
До складу Громадської ради запрошено представників громадських, благодійних організацій, професійних...
25.09.2020
386
Якісне відновлення компонентів двигуна, гарантія подовження ресурсу машини та зменшення витрат на ре...
24.09.2020
640
«Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення...
15.09.2020
1111
Компания ЛИБЕР Украина представляет Neoproof Polyurea - гидроизоляционный матери...