Нову штаб-квартиру Caterpillar буде відкрито у Чикаго

У прес-службі Caterpillar повідомили, що головний офіс компанії буде перенесено з міста Пеорія, штат Іллінойс, США до Чикаго
1507 23.02.2017 в 10:38
Наприкінці січня прес-служба Caterpillar повідомила про перенесення головного офісу компанії з міста Пеорія, штат Іллінойс, США до Чикаго. Планується, що в новій штаб-квартирі буде працювати близько 300 співробітників, 100 з яких — вже до кінця 2017 року. Новий офіс, крім керуючого складу компанії на чолі з новим генеральним деректором Caterpillar Inc. - Джимом Амплебі (Jim Umpleby), включатиме в себе фінансовий та юридичний відділи, а також відділ кадрів.

Чикаго — третє по чисельності, друге - за значимістю місто США. Фінансовий центр і найбільший транспортний вузол Північної Америки. Місто - одне із основних центрів важкої промисловості, електротехніки та нафтопереробки.

Як повідомила Рейчел Поттс (Rachel Potts) — прес-секретар компанії Caterpillar, спеціалісти вже досліджують можливу територію штаб-квартири та всі аспекти перенесення головного офісу. Також, було заявлено про значні переваги переїзду: «Перебуваючи в Чикаго, центральний офіс стане доступнішим для дилерів, звідти буде зручніше координувати діяльність концерну в усьому світі. Компанія Caterpillar піклується про своїх клієнтів, і вважає, що потенційним покупцям буде легше і швидше дістатися до нового офісу, так як, в Чикаго більш розвинена транспортна система з якісним покриттям».

Наразі, в штаб-квартирі Caterpillar в Пеорії, штат Іллінойс, працює близько 12000 співробітників. Як повідомила прес-секретар Р.Поттс: «Кількість працівників в Пеорії не змінеться». Також, сама будівля нинішньої штаб-квартири і надалі буде офісом компанії.

 

На фото: штаб-квартира Caterpillar в Пеорії, штат Іллінойс

Джерело та фото: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на павах реклами

 
 
Интересные новости:
22.02.2017
1743
Компания Слобожанська Будівельна Кераміка стала первой компанией среди украинских производителе...
15.02.2017
1483
Цеппелин Украина постоянно обновляет каталог доступной техники с наработкой. Специалисты компании со...
13.02.2017
1487
До складу Громадської ради запрошено представників громадських, благодійних організацій, професійних...
07.04.2021
1638
10 років від дня заснування Конфедерації будівельників України. Як створювалась Конфедерація і чого ...
01.04.2021
818
Бетонна урна Барселона нещодавно була представлена широкому загалу і привернула до себе увагу с...
01.04.2021
907
Група «Śnieżka» – одна з лідерів на ринку декоративних фарб у Польщі, Угорщині, Ук...