Одне з пріоритетних завдань будівельного блоку Мінрегіону – покращення бізнес-клімату та залучення нових інвестицій у будівництво

7 лютого, за участю заступника Міністра з питань будівельної галузі Лева Парцхаладзе, представників Будівельної палати України, КМДА, бізнесу та громадськості відбулось засідання Оргкомітету з підготовки міжнародної виставки InterBuildExpo-2017. Дізнайтеся, що вас чекає на головний будівельній події року!


1587 08.02.2017 в 13:40Одне з пріоритетних завдань будівельного блоку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ – покращення бізнес-клімату та залучення нових інвестицій у будівництво. На цьому наголосив заступник Міністра з питань будівельної галузі Лев Парцхаладзе під час засідання Оргкомітету з підготовки міжнародної виставки InterBuildExpo-2017.

«Серед основних пріоритетів нашої роботи - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення нових інвестицій. Потужним інвестиційним майданчиком для презентацій можливостей українських виробників є профільні виставки та форуми. У минулому році міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo об’єднала понад 400 компаній-учасників та близько 25 тисяч відвідувачів з усієї України та зарубіжжя. У цьому році потенціал ще більший, Україні є, що запропонувати, тому проведення цього масштабного заходу на належному рівні є для нас необхідним», - зазначив Лев Парцхаладзе.

За словами організаторів, основними акцентами міжнародної виставки InterBuildExpo-2017, яка проходитиме у Києві з 29 березня до 1 квітня, стануть теми енергоефективності, зеленого будівництва та підготовки робітничих кадрів. Також учасники засідання схвалили пропозицію залучити до роботи цьогорічного заходу студентів профільних вузів та спеціальностей.

Довідково: InterBuildExpo – одна з наймасштабніших міжнародних виставок у Східній Європі, яку щорічно з 1994 року проводить ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельної палати України та UkrainianBuildingCommunity (UBC). 


Джерело: Build Portal
Текст: Мінрегіон
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal 
Интересные новости:
08.02.2017
1375
Будівництво повинні були фінансувати з трьох джерел – обласного і міського бюджетів, а також д...
08.02.2017
7714
Студенты и преподаватели вуза опасаются, что стройка может повредить как учебному процессу, так и са...
08.02.2017
1235
Ориентировочная стоимость первого проекта оценивается в 2,3 млн долларов...
07.08.2020
2470
Профільний урядовий комітет прийняв рішення щодо законопроєкту про рієлторську діяльність...
07.08.2020
501
Стало відомо, які об’єкти культурної спадщини руйнуються через недбалість власників...
07.08.2020
1133
Укравтодор презентовал программу развития цементобетонных дорог в Украине...