Будівництво нових потужностей для Харківського метрополітену розвине транспортну інфраструктуру міста

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе розповів про будівництво нового електродепо «Олексіївське» зі з’єднувальною гілкою до третьої лінії Харківського метрополітену, розвиток транспортної інфраструктури та нові робочі місця
2381 01.02.2017 в 13:21Будівництво нового електродепо «Олексіївське» зі з’єднувальною гілкою до третьої лінії Харківського метрополітену дозволить розвивати транспортну інфраструктуру міста, створить нові робочі місця та врахує всі необхідні вимоги до енергозбереження. Про це після засідання Науково-технічної ради Мінрегіону зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«Українські міста стрімко розвиваються і наше завдання – спрямовувати потенціал будівельної галузі на цей розвиток, створюючи нові робочі місця та враховуючи вимоги до раціонального використання енергії. Новий проект будівництва електродепо доповнений всіма необхідними заходами з утеплення будівель та фундаменту, а також автоматичною системою контролю і обліку електроенергії, і передбачає заміну технологічного обладнання на більш сучасне», - прокоментував заступник Міністра.

Згідно з проектом потужність депо складатиме 100 вагоно-місць та передбачається створення 239 нових робочих місць. Крім цього, додатково заплановано будівництво оздоровчого комплексу, насосної станції пожежогасіння, пожежних резервуарів, учбово-тренувального полігону, а також застосування вакуумної очистки потягів від пилу тощо.

Будівництво нового електродепо планується для обслуговування Олексіївської лінії метрополітену і є складовою частиною інвестиційного проекту «Подовження третьої лінії метрополітену в м. Харків» за рахунок залучення кредитних коштів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)  та Європейського Інвестиційного  Банку (ЄІБ). У серпні 2016 року на лінії була офіційно відкрита нова станція метро – «Перемога», наразі планується будівництво ще двох станцій – «Державінська» та «Одеська».

За результатами засідання Науково-технічної ради також були схвалені проекти реконструкції гідротехнічної частини причалів Іллічівського порту, будівництва обходу автодороги у м. Полтава та реконструкції ВРП Запорізької АЕС.


Джерело: Мінрегіон
 

 
Интересные новости:
01.02.2017
2806
Кроме велотрассы, там будет площадка для занятий борьбой, баскетболом, мини-футболом и отель для раз...
01.02.2017
2671
СЭС состоит из сотни огромных изогнутых зеркал, расположенных рядами, общей площадью 1,4 млн кв...
01.02.2017
2291
Инвестиции пошли в Житомирскую и Днепропетровскую области...
24.05.2022
500
Людство постійно шукає шляхи подолання залежності від викопних енергоносіїв – вугілля, нафти т...
24.05.2022
718
Максимальная глубина залегания составляет 1445 м, а перепад высот между порталами - 346,3 м...
24.05.2022
540
Верховна Рада зареєструвала законопроєкт, необхідний для розбудови мережі цивільних укриттів...