Єдині стандарти держпослуг по всій країні унеможливлять корупцію

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе розповів якими мають бути сервісні центри адмінпослуг для громадян по всій Україні
1219 27.01.2017 в 16:09


 Прості, швидкі процедури, що надаються в одному приміщенні, єдині стандарти роботи при наданні всього спектру державних послуг – такими мають бути сервісні центри адмінпослуг для громадян по всій Україні. У цьому переконаний заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.


«Сьогодні сферу адмінпослуг в країні регламентують близько 50 законів, у яких прописані різні норми та процедури надання послуг для різних суб’єктів. Найчастіше, вони дублюються і навіть суперечать один одному. На практиці це створює плутанину і поле для корупційних маневрів у дозвільній системі. Це потрібно докорінно змінювати шляхом впровадження єдиних прозорих стандартів держпослуг по всій країні», - зазначив Лев Парцхаладзе.

Енергоефективність, реформування сфери освіти та держпослуг визначені пріоритетними напрямками розвитку регіональної інфраструктури на 2017 рік. У світлі децентралізації регіони отримують усі повноваження для якісних змін. На їх реалізацію закладені потужні фінансові інструменти – у Державному фонді регіонального розвитку на цей рік передбачено кошти у розмірі 3,5 млрд грн, ще 1,5 млрд грн субвенцій - на розбудову ОТГ.

Для реалізації масштабної реформи адмінпослуг Мінрегіон планує максимально об’єднати зусилля з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством юстиції та ін. відомствами. Також Міністерство регіонального розвитку активно долучає до цього процесу міжнародні організації GIZ та SIDA у рамках програми ЄС U-LEAD. Уже проведено низку зустрічей, партнери підтримують ініціативу та готові сприяти роботі за цим напрямком. 


Джерело: Мінрегіон


 
Интересные новости:
27.01.2017
1577
Вплотную к памятнику архитектуры строят 6-этажный торгово-выставочный зал, проводить строительные ра...
27.01.2017
1805
Собственник квартиры, проводящий реконструкцию, обязан за свой счет обследовать все здание и получит...
27.01.2017
1612
Контракт на строительство ЦХОЯТ между «Энергоатомом» и победителем соответствующего тенд...
10.04.2020
605
Довгострокові угоди на вантажні перевезення дозволять знизити їх вартість – Укрзалізниця...
10.04.2020
651
Евростат опубликовал рейтинг стран ЕС по росту цен на жилье в 2019 году...
09.04.2020
485
УЗ и "Укравтодор" разработают график маршрутных отправок стройматериалов....