Лев Парцхаладзе: «За допомоги уряду Японії розпочнемо комплексну реконструкцію Бортницької станції аерації вже у 2018 році»

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе та представники ПАТ АК «Київводоканал» із урядовою делегацією Японії обговорили план дій та етапи реалізації проекту з реконструкції Бортницької станції аерації
2990 18.01.2017 в 07:0916 січня відбулася зустріч заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе та представників ПАТ АК «Київводоканал» із урядовою делегацією Японії. Учасники оговорили подальший план дій та етапи реалізації проекту з реконструкції Бортницької станції аерації, а також співпрацю за іншими напрямками. Представники Міністерства землі, інфраструктури, транспорту та туризму Японії підтвердили наміри надавати Україні всебічну підтримку та допомогу у реалізації інфраструктурних проектів.

«Реконструкція Бортницької станції є вкрай необхідною як для Києва, так і для України в цілому. Комплексна модернізація системи очищення стічних вод та каналізації дозволить запобігти подальшим екологічним наслідкам та відповідати міжнародним стандартам. Тут потрібні комплексні заходи і капітальні вкладення. В цьому плані для нас особливо цінною є підтримка Японії», - відзначив  Лев Парцхаладзе.

За його словами, наразі завершуються підготовчі роботи з реконструкції станції. На це урядом України в 2014-2016 рр. було виділено 133 млн грн, а в держбюджеті на 2017 р. передбачено 20 млн грн. Після завершення цього етапу, розпочнеться безпосередньо  модернізація, технічне переоснащення низки блоків очистки стічних вод, а також будівництво сучасної лінії зневоднення осаду та його утилізації. Ці заходи допоможе провести уряд Японії, що виділив Україні на ці цілі пільговий кредит обсягом 108 мільярдів єн.

«Заручившись підтримкою Японії, розпочинаємо комплексну реконструкцію Бортницької станції аерації вже у 2018 році. Роботи планується завершити до 2023 року. Вдячний міжнародним партнерам за допомогу і готовність ділитися експертним досвідом. Це стане у нагоді не тільки в реконструкції Бортницької станції, а й допоможе істотно поліпшити інфраструктуру водопостачання та водовідведення у рамках усієї країни», - підкреслив заступник міністра Лев Парцхаладзе.

Крім того, досягнуто домовленості, що у лютому поточного року спеціалісти Мінрегіону та «Київводоканалу» пройдуть стажування в Японії, де ознайомляться з процесом експлуатації об’єктів з утилізації осадів каналізаційних систем. 

Джерело: Мінрегіон


 
Интересные новости:
17.01.2017
1706
Теплосчетчики будут установлены во всех жилых помещениях комплексов «Укрбуда», которые в...
18.01.2017
1730
Ее протяженность составляет почти 50 км, обойти пешком дорогу можно в среднем за 10 часов...
17.01.2017
2909
Корректировкой проекта займется ООО «Форма» за 1,3 млрд гривен...
16.05.2022
1067
Побудувати житло для постраждалих жителів Ірпеня планують за п’ять місяців...