Лев Парцхаладзе: «За допомоги уряду Японії розпочнемо комплексну реконструкцію Бортницької станції аерації вже у 2018 році»

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе та представники ПАТ АК «Київводоканал» із урядовою делегацією Японії обговорили план дій та етапи реалізації проекту з реконструкції Бортницької станції аерації
2027 18.01.2017 в 07:0916 січня відбулася зустріч заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе та представників ПАТ АК «Київводоканал» із урядовою делегацією Японії. Учасники оговорили подальший план дій та етапи реалізації проекту з реконструкції Бортницької станції аерації, а також співпрацю за іншими напрямками. Представники Міністерства землі, інфраструктури, транспорту та туризму Японії підтвердили наміри надавати Україні всебічну підтримку та допомогу у реалізації інфраструктурних проектів.

«Реконструкція Бортницької станції є вкрай необхідною як для Києва, так і для України в цілому. Комплексна модернізація системи очищення стічних вод та каналізації дозволить запобігти подальшим екологічним наслідкам та відповідати міжнародним стандартам. Тут потрібні комплексні заходи і капітальні вкладення. В цьому плані для нас особливо цінною є підтримка Японії», - відзначив  Лев Парцхаладзе.

За його словами, наразі завершуються підготовчі роботи з реконструкції станції. На це урядом України в 2014-2016 рр. було виділено 133 млн грн, а в держбюджеті на 2017 р. передбачено 20 млн грн. Після завершення цього етапу, розпочнеться безпосередньо  модернізація, технічне переоснащення низки блоків очистки стічних вод, а також будівництво сучасної лінії зневоднення осаду та його утилізації. Ці заходи допоможе провести уряд Японії, що виділив Україні на ці цілі пільговий кредит обсягом 108 мільярдів єн.

«Заручившись підтримкою Японії, розпочинаємо комплексну реконструкцію Бортницької станції аерації вже у 2018 році. Роботи планується завершити до 2023 року. Вдячний міжнародним партнерам за допомогу і готовність ділитися експертним досвідом. Це стане у нагоді не тільки в реконструкції Бортницької станції, а й допоможе істотно поліпшити інфраструктуру водопостачання та водовідведення у рамках усієї країни», - підкреслив заступник міністра Лев Парцхаладзе.

Крім того, досягнуто домовленості, що у лютому поточного року спеціалісти Мінрегіону та «Київводоканалу» пройдуть стажування в Японії, де ознайомляться з процесом експлуатації об’єктів з утилізації осадів каналізаційних систем. 

Джерело: Мінрегіон


 
Интересные новости:
17.01.2017
1355
Теплосчетчики будут установлены во всех жилых помещениях комплексов «Укрбуда», которые в...
18.01.2017
1393
Ее протяженность составляет почти 50 км, обойти пешком дорогу можно в среднем за 10 часов...
17.01.2017
2369
Корректировкой проекта займется ООО «Форма» за 1,3 млрд гривен...
29.01.2020
662
Вакантність складських приміщень у 2019 році побила рекорди останніх декількох років. Києву та перед...
29.01.2020
527
Ринок торгівельної нерухомості Києва очікує масштабне зростання пропозиції. За найближчі два роки об...
29.01.2020
676
Испания намерена первой в Европе полностью отказаться от использования каменноугольных электростанци...