Український дизайнер спроектував неймовірний готель на вершині альпійських скель (фото)

1361 2016-12-30 08:14:00Український дизайнер Андрій Рожко представив проект готелю, побудованого в скелях на вершині Альпійських гір. Дивовижний скляний фасад, гострі кути, що імітують шпилі гір, вертолітний майданчик – все це робить дизайн унікальним, пише «Голос Америки».

За задумом, готель-схованка розташовуватиметься в незвичному місці, до нього не так просто буде дістатися – тільки з допомогою гвинтокрила. Дизайн фасаду повторює навколишні гори, і будівля ніби зливається з ними.

Схожа концепція закладена в попередній проект дизайнера – віллу в Альпах. Андрій говорить, що пишається обома роботами: «Я завжди любив гори. Коли розглядав фотографії австрійських Альп, мені прийшла ідея створити два проекти, які будуть нерозривно пов'язані з духом гір. Вони створені з одного натхнення, але зовсім різні за своїм задумом».

Андрій Рожко отримав фахову освіту в Salvador Dali Art Institute for Decorative Modelling and Design у Києві. Більшість поточних проектів, до яких долучений дизайнер, розміщені у Франції та Китаї. До цього працював в українській столиці – як співзасновник та головний дизайнер дизайн-бюро Rock&Wood. Наразі він займається 3D-візуалізацією в архітектурному бюро в Дубаї.Вілла в Альпах
Джерело: ukrainian.voanews.com
Интересные новости:
30.12.2016
960
В начале 2015 года египетское правительство ввело 8 % пошлину на импорт арматуры сроком на три ...
30.12.2016
1230
Прежде всего такие панели будут полезны для обеспечения энергией зданий, которые так или иначе связа...
26.03.2011
302
В Украине запустил онлайн-портал для контроля за финансированием ремонта дорог...
26.03.2011
370
Цьогоріч планують розпочати капремонт мостових переходів на Херсонщині...