Український дизайнер спроектував неймовірний готель на вершині альпійських скель (фото)

Готель-схованка розташовуватиметься в незвичному місці, до нього не так просто буде дістатися – тільки з допомогою гвинтокрила
1465 30.12.2016 в 08:14Український дизайнер Андрій Рожко представив проект готелю, побудованого в скелях на вершині Альпійських гір. Дивовижний скляний фасад, гострі кути, що імітують шпилі гір, вертолітний майданчик – все це робить дизайн унікальним, пише «Голос Америки».

За задумом, готель-схованка розташовуватиметься в незвичному місці, до нього не так просто буде дістатися – тільки з допомогою гвинтокрила. Дизайн фасаду повторює навколишні гори, і будівля ніби зливається з ними.

Схожа концепція закладена в попередній проект дизайнера – віллу в Альпах. Андрій говорить, що пишається обома роботами: «Я завжди любив гори. Коли розглядав фотографії австрійських Альп, мені прийшла ідея створити два проекти, які будуть нерозривно пов'язані з духом гір. Вони створені з одного натхнення, але зовсім різні за своїм задумом».

Андрій Рожко отримав фахову освіту в Salvador Dali Art Institute for Decorative Modelling and Design у Києві. Більшість поточних проектів, до яких долучений дизайнер, розміщені у Франції та Китаї. До цього працював в українській столиці – як співзасновник та головний дизайнер дизайн-бюро Rock&Wood. Наразі він займається 3D-візуалізацією в архітектурному бюро в Дубаї.Вілла в Альпах
Джерело: ukrainian.voanews.com
Интересные новости:
30.12.2016
1075
В начале 2015 года египетское правительство ввело 8 % пошлину на импорт арматуры сроком на три ...
30.12.2016
1347
Прежде всего такие панели будут полезны для обеспечения энергией зданий, которые так или иначе связа...
17.10.2019
634
Компания Space Logistics заявила, что организует запуск ракет из Украины и построит для этих целей к...
17.10.2019
653
Залізорудна компанія Ferrexpo побудує сонячну електростанцію для своїх потреб і планує у перспективі...
17.10.2019
630
Экс-нардеп Игорь Луценко стал советником Кличко в вопросах предотвращения и выявления коррупции в Ки...