На Франківщині будують вітроелектростанцію потужністю 6 МВт

Загалом встановлять шість вітряків та одну підстанцію
2620 21.12.2016 в 07:22


Поблизу села Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області почали будувати вітроелектростанцію потужністю 6 МВт, передає Eco town.

За словами сільського голови Миколи Мацалака, в урочищі Обідній загалом встановлять шість вітряків та одну підстанцію. «Площа ділянки – 1,75 гектара, – зауважує сільський голова. – При цьому розміщення споруд не завадить обробляти землю».

Вітроелектростанцію у Шевченковому будує луцьке підприємство «Вінд Енерджі». Як зазначив представник ТОВ «Вінд Енерджі», відповідальний за виконання робіт, ВЕС загальною потужністю 6 МВт зведуть у дві черги.

Шевченкове обрали для будівництва вітроелектростанції завдяки наявності вітрового коридору. «Дослідження показали, що сила вітрів дозволяє розміщувати електростанцію, – розповідає Микола Мацалак. – Будівництво вітропарку було передбачене генпланом».

Во Львовской области турки построят ветровую электростанцию

За його словами, село давно шукало інвестора для зведення ВЕС, поширюючи інформацію про сприятливі умови. 

«На початку 2016-ого зацікавився інвестор з Німеччини. На громадських слуханнях мешканці заявили, що не проти такого будівництва, почалася робота над документацією, а восени був виданий дозвіл на будівництво», – розповідає Мацалак.

Наразі залито основу під вітроенергетичні споруди. «Перший вітряк почнуть встановлювати у січні-лютому, – прогнозує сільський голова. – Електроенергія, вироблена на станції, йтиме у загальну мережу».

Крім того, Микола Мацалак зауважив, що село отримуватиме орендну плату за земельну ділянку, на якій розташується вітроелектростанція. 

Джерело: ecotown.com.ua

 
Интересные новости:
21.12.2016
2201
Необходимо урегулировать вопрос долевого участия, технического надзора, отменить технические условия...
21.12.2016
1491
Reikartz подписала договоры об управлении двумя отелями в Республике Казахстан...
21.12.2016
2623
По решению киевсовета, на площади 80 га предполагается возведение многоквартирных 26-этажн...
20.05.2022
1902
Україна та США підписали Меморандум про транспортне співробітництво...
20.05.2022
1893
Пропонуємо ознайомитися з детальною інформацією щодо основних змін у роботі АС ДЗК в умовах воєнного...