Кенія зацікавилася українською продукцією для альтернативної енергетики

Для Уряду Кенії важливо, що українські машинобудівні компанії мають довгу та успішну історію, а їх пропозиції альтернативної енергетики та пакети готових рішень для розвитку енергетичної інфраструктури, є унікальними та вкрай конкурентними за якістю та ціною

1262 09.12.2016 в 06:38Міністерство енергетики та палива Кенії зацікавлене у поставкавках продукції українських компаній, які займаються розбудовою інфраструктури для гідроенергетики, відновлювальної енергетики, зокрема сонячних та вітрових електростанцій.

Про це стало відомо в ході зустрічі української торгової місії в Африці на чолі з Наталією Микольською з представниками іноземного відомства, передає Eco town зі посиланням на EIR Center. 

Для Уряду Кенії важливо, що українські машинобудівні компанії мають довгу та успішну історію, а їх пропозиції, наприклад продукція турбінного будування, альтернативної енергетики та пакети готових рішень для розвитку енергетичної інфраструктури, є унікальними та вкрай конкурентними за якістю та ціною.

Строить альтернативные электростанции становится выгодно

Кенійська сторона пообіцяла найближчим часом направити до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Export Promotion Office/Офіс з просування експорту розгорнутий перелік товарів та послуг, яких потребує енергетична галузь Кенії. Разом з тим українська сторона зобов’язується розповсюдити отриману інформацію серед українських виробників та постачальників послуг.

Як зазначають у Мінекономрозвитку, надіслані українськими компаніями пропозиції будуть уніфіковані та опрацьовані через Посольство України в Кенії з Міністерством енергетики та палива Кенії. Після цього, на початку 2017 року, кенійська сторона чекатиме представників українських компаній зі спеціальною секторальною торговельною місією. 

Джерело: ecotown.com.ua

Интересные новости:
09.12.2016
2611
Проект перепрофилировали, и сейчас меняется документация...
09.12.2016
1269
В обязанности наблюдателей войдет технический контроль за процессом работ и консультирование строите...
09.12.2016
1355
Речь идет о строительстве железной дороги в аэропорт «Борисполь»...
17.10.2019
668
Компания Space Logistics заявила, что организует запуск ракет из Украины и построит для этих целей к...
17.10.2019
680
Залізорудна компанія Ferrexpo побудує сонячну електростанцію для своїх потреб і планує у перспективі...
17.10.2019
638
Экс-нардеп Игорь Луценко стал советником Кличко в вопросах предотвращения и выявления коррупции в Ки...