Кенія зацікавилася українською продукцією для альтернативної енергетики

Для Уряду Кенії важливо, що українські машинобудівні компанії мають довгу та успішну історію, а їх пропозиції альтернативної енергетики та пакети готових рішень для розвитку енергетичної інфраструктури, є унікальними та вкрай конкурентними за якістю та ціною

1328 09.12.2016 в 06:38Міністерство енергетики та палива Кенії зацікавлене у поставкавках продукції українських компаній, які займаються розбудовою інфраструктури для гідроенергетики, відновлювальної енергетики, зокрема сонячних та вітрових електростанцій.

Про це стало відомо в ході зустрічі української торгової місії в Африці на чолі з Наталією Микольською з представниками іноземного відомства, передає Eco town зі посиланням на EIR Center. 

Для Уряду Кенії важливо, що українські машинобудівні компанії мають довгу та успішну історію, а їх пропозиції, наприклад продукція турбінного будування, альтернативної енергетики та пакети готових рішень для розвитку енергетичної інфраструктури, є унікальними та вкрай конкурентними за якістю та ціною.

Строить альтернативные электростанции становится выгодно

Кенійська сторона пообіцяла найближчим часом направити до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Export Promotion Office/Офіс з просування експорту розгорнутий перелік товарів та послуг, яких потребує енергетична галузь Кенії. Разом з тим українська сторона зобов’язується розповсюдити отриману інформацію серед українських виробників та постачальників послуг.

Як зазначають у Мінекономрозвитку, надіслані українськими компаніями пропозиції будуть уніфіковані та опрацьовані через Посольство України в Кенії з Міністерством енергетики та палива Кенії. Після цього, на початку 2017 року, кенійська сторона чекатиме представників українських компаній зі спеціальною секторальною торговельною місією. 

Джерело: ecotown.com.ua

 
Интересные новости:
09.12.2016
2673
Проект перепрофилировали, и сейчас меняется документация...
09.12.2016
1323
В обязанности наблюдателей войдет технический контроль за процессом работ и консультирование строите...
09.12.2016
1404
Речь идет о строительстве железной дороги в аэропорт «Борисполь»...
06.04.2020
2022
У своєму відеозверненні голова ДАБІ Юрій Васильченко заявив, що готуються провокації та зр...
07.04.2020
4201
Украинцам будет непросто с работой. Уже сейчас, на волне карантина, многие остались за бортом...
07.04.2020
6813
В Киеве обвалились цены на аренду квартир. Хозяева готовы сдавать их "за коммуналку"...