РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.241 EUR: 50.962
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.241
EUR 40.000 41.000 50.962
USD 43.000 43.471 43.241
EUR 50.800 51.501 50.962
Новость

На месте Житного рынка в Киеве построят современный торгово-сервисный центр

На данный момент изучаются пути проведения капитального ремонта с целью преобразования рынка
3515
02 декабря 2016 г.



Пока общественность обсуждает театр на Подоле, к реконструкции готовится еще одно знаковое и привычное здание на Подоле – Житный рынок, пишет «Вечерний Киев».

По словам и.о. начальника управления торговли и быта Максима Шульги, на данный момент изучаются пути проведения капитального ремонта с целью преобразования Житнего рынка в современный торгово-сервисный центр с сохранением аутентичности.

«Здание рынка введено в эксплуатацию в 1980 году, и около 40 лет капитальный ремонт не проводился, – объясняет Максим Шульга. – Сейчас крыша, несущие стены требуют капитального ремонта, а электросети, сети водоснабжения и водоотведения – реконструкции. Кроме того, строение является устаревшим, потеряло привлекательность, торговый зал используется неэффективно».

Окончательного проекта еще нет – департамент только подал предложения в КГГА, чтобы включить в Программу социально-экономического развития на 2017-2019 годы средства на разработку сметы.

Источник: eveningkiev.com 

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 декабря 2016 г.
2576
В августе этого года проект БЦ АSTARTA прошел сертификацию по международному стандарту BREEAM и...
02 декабря 2016 г.
4995
Это самый крупный торговый центр в Украине и один из крупнейших в Европе...
02 декабря 2016 г.
2806
Бетон более прочен и служит дольше, чем асфальтобетон, но его стоимость значительно дороже...
14 января 2026 г.
3245
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
4038
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
4032
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1315
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
19 февраля 2026 г.
1220
19 лютого, у межах міжнародної виставки KyivBuild, відбудеться професійна конференція CONCRETECH-202...
17 февраля 2026 г.
2049
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Інвестиційно-будівельний конгрес IBC 2026, Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість: головні подія року для ринку нерухомості України
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний конгрес (IBC) 2026 у поєднанні з Real Estate Market Awards та Інтер’єр Року. Нерухомість — центральні галузеві події, що об’єднають капітал, девелопмент, інвестиції, архітектуру, дизайн та управлінські рішення ринку нерухомості України.
КВЦ «Парковый», Київ
26
марта
09:00–21:00
необходима регистрация