Доопрацьовано детальний генплан території Теремків-ІІІ у Голосіївському районі

1991 22.11.2016 в 08:55Департамент містобудування та архітектури КМДА (замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (розробник) повідомили про завершення розробки проекту внесення змін до детального плану території району Теремки-ІІІ у Голосіївському районі Києва.

Проект детального плану доопрацьовано за результатами громадських слухань згідно з отриманими пропозиціями та зауваженнями громадськості, юридичних, фізичних осіб та згідно протокольних рішень засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури.

Остаточними проектними рішеннями передбачено будівництво багатоповерхових житлових комплексів загальною площею житла близько 1,7 млн кв. м, нових 4-х загальноосвітніх і низки початкових шкіл, дошкільних навчальних закладів, поліклініки, діагностичного центру зі станцією швидкої допомоги, нового автовокзалу «Теремки», ТРК «Республіка», багаторівневих паркінгів.

У межах житлової забудови кварталів передбачено озеленення території, облаштування нових скверів і благоустрій існуючих, створення дитячих майданчиків, місць відпочинку тощо.

За результатами проведення громадських слухань розробниками підготовлено звіт про результати розгляду та врахування пропозицій громадськості, юридичних, фізичних осіб, із яким можна ознайомитись за посиланням: ознайомитись

Джерело: КМДА

Интересные новости:
21.11.2016
1453
Японцы могут построить мост через Южный Буг. Переговоры ведутся уже несколько лет...
21.11.2016
1096
Для Украины и ее международных партнеров, около 20 миллиардов долларов США, необходимых для восстано...
21.11.2016
1102
Украинским предприятиям обеспечат возможности для участия во всех государственных тендерах...
18.04.2011
435
Bunge совместно с Dacsa инвестируют 14 млн долл. в строительство крупнейшего в Украине комплекса по ...
18.04.2011
481
Раніше на ремонтні роботи в соборі не могли знайти і кількох мільйонів, зараз же гроші на відновленн...