У Львові встановили першу сміттєсортувальну лінію

1186 2016-11-10 08:48:00


Компанія «Захід ресурс плюс» завезла та встановила обладнання для сортування сміття та буде готова приймати 20 % твердих побутових відходів зі Львова вже найближчим часом, повідомляє ZAXID.NET. Лінію облаштували на території підприємства, яке знаходиться в промисловій зоні Рясне-2.

Мова йде про сміттєсортувальну лінію, закуплену ще 5 років тому в рамках програми «Національні проекти». Раніше комісія з надзвичайних ситуацій Львівської міськради дала дозвіл компанії «Захід ресурс плюс» на облаштування потужностей для перевантаження сміття на території підприємства, яке належить цій компанії.

Сміттєсортувальна лінія встановлена на території заводу «Львівхімсільмаш», розташованій між Рясним і Білогорщею.

Сміттєсортувальна лінія зможе відправляти на повторну переробку папір, скло та пластик. Решту сміття все ж необхідно буде вивозити на полігони захоронення ТПВ. Яким саме полігоном буде користуватись «Захід ресурс плюс» наразі невідомо. Невизначеним залишається і тариф, за яким компанія прийматиме львівське сміття, адже жодних угод з містом наразі не підписано.

В Киеве хотят построить два мусоросжигательных завода

За словами співрозмовника, який побажав зберегти анонімність, відкриття сміттєсортувальної лінії також не означатиме зупинки реалізації проекту побудови комплексу з глибинної переробки сміття в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком.

«Це різні речі. Сміттєсортувальна лінія допоможе відправляти частину сміття на переробку. Але вона не займатиметься самою переробкою і, на жаль, не вирішує питання полігону. За нашими даними ця лінія зможе опрацьовувати до 20 % денної норми сміття. Окрім того, ми ще не знаємо за якими тарифами. Це, хоч і непогане, але тимчасове і часткове рішення до моменту побудови сучасного заводу, – повідомив співрозмовник ZAXID.NET у Львівській міськраді. – Ми дуже близькі до підписання угоди з ЄІБ. Будівництво нового заводу з глибинної переробки сміття займе півтора року. Весь цей час сміття треба буде кудись вивозити. Тому, якщо «Захід ресурс плюс» запропонує адекватні умови і тарифи, то будемо користуватись, в тому числі, і їхніми послугами».

Джерело: zaxid.net
Фото: ecocom.at

Интересные новости:
10.11.2016
914
Для проведения аварийно-восстановительных работ в Мариинском дворце кабмин выделил средства из резер...
10.11.2016
1029
Согласно госбюджету на текущий год, финансирование дорожной отрасли составило 18,7 млрд грн...
10.11.2016
898
К кардинальным мерам депутатов Киевсовета подтолкнуло халатное отношение столичных госструктур к вып...
21.09.2018
369
Держкадастр анонсировал онлайн-торги правами на землю. Это новый этап рынка или нарушение закона?...
21.09.2018
462
Сравнением цены на квартиры в новостройках в Украине и Беларуси...
21.09.2018
798
Это не единственный аварийный мост в столице, а в регионах ситуация еще хуже...