Компанія FAKRO отримала престижну нагороду в сфері промислового дизайну

Урочиста церемонія вручення нагород Red Dot Design 2016 - однієї з найпрестижніших в світі нагород за дизайн відбулось 4 липня в Aalto Theater в Ессені. Компанія FAKRO, яка славиться своїми інноваційними, функціональними та естетичними товарами, була удостоєна цієї престижної нагороди
1747 24.10.2016 в 17:024 липня в Aalto Theater в Ессені відбулася урочиста церемонія вручення нагород Red Dot Design 2016. Однієї з найпрестижніших в світі нагород за дизайн, якою кожного року відзначають фірми - засновники нового напрямку в сфері дизайну. Переможця визначало міжнародне журі.

Компанія FAKRO, яка славиться своїми інноваційними, функціональними та естетичними товарами, була удостоєна цієї престижної нагороди. Red Dot Design – це „Оскар дизайну”, який отримало вікно для пласких дахів DEF DU6.

Слідуючи за сучасними тенденціями в сфері будівництва і промислового дизайну компанія FAKRO є автором понад 140 патентних заявок.


Ми знаємо, що сьогодні клієнт потребує функціонального та в той же час красивого товару, саме тому сучасний дизайн показує нам шлях при проектуванні нового товару – з гордістю підсумовує Вацлав Майох, керівник проектного відділу групи FAKRO.

У заході взяли участь більше 1 200 гостей з 57 країн світу. Серед виробників і дизайнерів були також присутні представники FAKRO – польського лауреата цьогорічного конкурсу. Гала-нагородження Red Dot Design має 60-річну історією, і є однією з найважливіших нагород в сфері промислового дизайну.

Інж. Гуннар Пішер, фахівець відділу дистрибуції та консультант архітекторів, підкреслив, що команді FAKRO, за допомогою вікна для пласких дахів DEF DU6, вдалося зробити величезний крок в сфері дизайну продукції і поєднати високу якість продукції FAKRO з високими естетичними вимогами.Джерело: Компанія FAKRO
Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
21.10.2016
1471
Представники роботодавців, профспілок, галузевих об’єднань, громадськості і депутатського корп...
20.10.2016
1353
Экспертами Строительной палаты и Национального союза архитекторов Украины были подготовлены первооче...
20.10.2016
1781
Восьмой номер Вестника Строительной палаты Украины вышел в свет. В номере обсуждение важны...
16.05.2022
2785
Порівняння технологій будівництва допомагає зрозуміти переваги та обмеження будівельних рішень для з...
13.05.2022
1667
Київводоканал забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури міста і робить вагомий внесок у з...