Німці інвестують 500 млн доларів у сонячні електростанції на Херсонщині

Оскільки Херсонщина є одним з лідируючих регіонів України за кількістю днів інсоляції, сонячні електростанції можуть бути розміщені на всій території області
2202 19.10.2016 в 06:42


Німецька компанія RECOM Ag має намір інвестувати до 500 млн доларів на будівництво сонячних електростанцій в Херсонській області. Меморандум про співпрацю підписали голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та генеральний директор RECOM Ag Гамлет Тунян, повідомляє Eco townіз посиланням на Таврія24.

Проект спрямований на розширення потенціалу області в галузі альтернативної енергетики. Протягом 2017-2019 років німці планують розробляти на земельних ділянках Херсонщини проекти сонячних електростанцій до 500 МВт. Місцева влада взяла на себе зобов’язання сприяти видачі всіх ліцензій та договорів за допомогою швидких прозорих процедур та забезпечувати необхідну інфраструктуру для будівництва.

«Сьогодні ми готові запропонувати близько 62 земельних ділянок від 50-100 га для компанії RECOM Ag. Вартість інвестицій може досягти 500 млн доларів. Електроенергія сонячних електростанцій піде на потреби Херсонщини. Оскільки є пікові навантаження, особливо в курортний сезон, коли існує додаткова потреба в електриці, такі електростанції стануть нам в пригоді. Тим більше, що електрика сьогодні – це тренд майбутнього, а ми крокуємо в ногу з часом», – заявив голова Херсонської ОДА.

Новая солнечная электростанция открыта в Днепропетровской области

Оскільки Херсонщина є одним з лідируючих регіонів України за кількістю днів інсоляції, сонячні електростанції можуть бути розміщені на всій території області.

В свою чергу Гамлет Тунян підтримав бажання влади Херсонщини розвивати альтернативні джерела енергії: «Ми підписали чудовий договір з місцевою владою Херсонщини. Використання сонячної енергії сьогодні – це дуже правильний і стратегічний крок».

Джерело: ecotown.com.ua

 
Интересные новости:
19.10.2016
2106
Турецкие меткомпании подали жалобу в правительство страны с просьбой инициировать антидемпинговое ра...
19.10.2016
1571
Деньги, предназначенные для строительства жилого дома, пошли на погашение кредита...
18.10.2016
1801
Атомная генерация электроэнергии дешевле, чем тепловая и гораздо перспективнее...
16.05.2022
1067
Побудувати житло для постраждалих жителів Ірпеня планують за п’ять місяців...