Кольорово-кльовий вихідний з ТМ Śnieżka

1234 2016-10-05 15:20:00

«Снєжка-Україна» провела презентацію нової гіпоалергічної фарби для дитячих кімнат Śnieżka KIDS у гіпермаркеті «Епіцентр К», що у Львові на вул. Городоцька, 302. З цієї нагоди у перший день жовтня компанія організувала для найменших відвідувачів маркету яскраве дійство «Кольорово-кльово».

День першого жовтня цьогоріч видався надзвичайно теплим і сонячним. У погожий  вихідний не пасувало нудьгувати вдома, тож була гарна нагода активно і барвисто провести час в «Епіцентрі» на території дитячого відділу «Епік».На майданчику заходу функціонувало кілька локацій. Одні діти пробували себе у ролі дизайнерів-малярів, оздоблюючи фасади міні-хатинок. Вони креативно підбирали кольори і розфарбовували хатки як професійні майстри. Інші – сміливо підходили до мольбертів і брали до рук палітри з кольорами та барвисто розфарбовували розмальовки, створюючи свої перші картини.

У найменшої малечі захоплення викликали диво-забавки. Більші діти самотужки розписували їх яскравими візерунками,   меншим малюкам допомагали чаклувати пензлями і кольоровими фарбами батьки. До речі, під час заходу усі кольорові проекти діти розмальовували фарбою для дитячих кімнат Śnieżka KIDS.

Чарівне мистецтво аквагриму подвоювало позитивні емоції гостей свята. Діти обирали найрізноманітніші візерунки, щоб додати своєму вигляду яскравості і неповторності. А яке святкове дійство без фотосесій? Сьогодні жодна подія не обходиться без селфі, тому до послуг маленьких учасників дійства працювала фотозона, де усі мали нагоду фотографуватися на тлі тантамаресок.

Аби діти провели час цікаво, захопливо, не нудьгуючи, ведучий організував для них інтелектуальні забави-конкурси. За правильні відповіді малеча отримувала сувеніри. Крім того, усі присутні дійства  наприкінці заходу взяли участь у розіграші двох головних призів – дитячого будиночка та сертифіката на продукцію ТМ Śnieżka вартістю до 1000 гривень. Батьки заповнювали лотерейні квитки і вкидали їх до лототрону, за допомогою якого було визначено двох переможців. Будиночок дістався Лук'яну Шнайдеру, а сертифікат виграла Каріна Рудницька. Також було розіграно і дитячі футболки. Однак зі свята ніхто не йшов з пустими руками, всім присутнім було вручено невеличкі сувеніри.

Чергове дійство «Кольорово-кльово» відбудеться 08 жовтня 2016 року у Києві, в «Епіцентрі К» №7, за адресою: вул.Полярна, № 20-Д.  Приходьте  на свято за гарним настроєм та подарунками!Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail:press.releases@sniezka.ua              


Інформацію розміщено на правах реклами

Интересные новости:
02.09.2016
1336
Седьмой номер Вестника Строительной палаты Украины вышел в свет. В номере обсуждение важны...
16.08.2016
2128
Специалисты компании Klingspor рассказали о преимуществах алмазных инструментов, производимых н...
12.08.2016
1150
Вышел Вестник Строительной палаты Украины №6. В номере обзор наиболее актуальных вопросов ...
12.11.2018
474
Команда Холли Индастриал запускает бренд под названием REDIT!...
12.11.2018
543
Компания "Автек" представила свою технику на выставке "Комунтех", которая состоялась 6-8 ноября...
09.11.2018
565
Компанія "Снєжка-Україна" долучилась до створення художнього фільму-фентезі «Тільки Диво»...