АНОНС: Осінній Будівельний Форум (МЕРОПРИЯТИЕ УЖЕ СОСТОЯЛОСЬ)

27 - 30 вересня ц.р. у ВЦ «Південний-ЕКСПО» (м. Львів, вул. Щирецька,36) під гаслом «На шляху до енергоефективності» відбудеться Осінній Будівельний Форум
1546 23.09.2016 в 12:57
Усвідомлюючи необхідність у заміні традиційних джерел теплопостачання на альтернативні, необхідність заміщення природного газу на місцеві види палива, ПрАТ «Гал-ЕКСПО» підтримує тенденцію розвитку енергозберігаючих технологій в Україні та втілює її у свої проекти і сприяє впровадженню новітніх технологій у сфері будівництва, зокрема: впродовж багатьох років проводить Осінній Будівельний Форум, який поєднує в собі ряд виставок: ХХХIV Міжнародну виставку «БудЕКСПО-Осінь», Х Спеціалізовану виставку «Опалення» та Х Спеціалізовану виставку «Альтернативна енергетика» під гаслом «На шляху до енергоефективності». Форум триватиме  27 - 30 вересня ц.р. у ВЦ «Південний-ЕКСПО» (м. Львів, вул. Щирецька,36).

Приємно зазначити, що є великий інтерес до Форуму збоку іноземних учасників. В цьому році Генеральним Партнером Осіннього Будівельного Форуму стала іноземна компанія з Чехії Photomate S.r.o, яка презентує сонячні інвертори відомого у світі виробника Huawei. Вже традиційно, Офіційним Партнером Форуму  виступає  Компанія REHAU. Цього року налагодилась плідна співпраця з Болгарським медіа ресурсом Ел-Медіа, який став Міжнародним інформаційним партнером.

Новітні технології не перестають дивувати людство. За останні роки галузь будівництва теж збагатилася безліччю інноваційних надбань, які дозволяють споруджувати екологічне та енергозберігаюче житло. Відтак, і на Осінньому Будівельному Форумі буде представлено чимало новинок та сучасних технологій. Адже склад учасників налічує понад 130 компаній. Серед них є багато нових імен, зокрема: Елдом (виробництво вікон), Майстер технологій (димоходні елементи з нержавіючої сталі), Домашній океан (покриття для басейнів, обладнання та освітлення), Данском (звукоізоляційні матеріали, освітлення), Євротехнотерм (енергозберігаюче обладнання для вентиляції та опалення), Vinilprof  (Декоративний профіль, панелі),  Компанія Polyflor (підлогове покриття), НТМА (верстати для плазмової різки металу), ВТБО ГРАНД (малярний склохолст), Лібра Зет (виготовлення металоконструкцій), Солвін Україна (світлопрозорі конструкції), Інзарго (Архітектурне освітлення споруд), Термо-буд (виробництво сендвіч-панелей), Сігмалі-Україна (труби та фітінги з поліпропілену), Міцуї Технолоджіс (Ліфти та ескалатори), PROGRESS WORLD ENGINEERING (Енергоаудит), АТ ЮКРЕЙН (Тепла підлога), Hi-Therm (опалювальне обладнання), Koller Pool (сантехнічна продукція), Дніпропетровський завод Продмаш (твердопаливні котли), Лемберг Індастріал Парк (твердопаливні котли), Dimol  (керамічні електропанелі), ГЕФЕСТ-ПРОФІ (котлобудування).

Вперше в рамках Осіннього Будівельного Форуму відбудеться «Ярмарка Новобудов», яка об'єднає на одному майданчику пропозицію як популярних девелоперів так і мало відомих забудовників, зокрема: ДКС, ЛЕВ ДЕВЕЛОПМЕНТ, ДК Валенс, Екскомбуд,  Група компаній «MS», Житловий комплекс "СТАРЕ МІСТО", ІНТЕЛІДЖЕНТ ДЕВЕЛОПМЕНТ, Житловий Комплекс «Бельгійське містечко».  Журнал «PRO Development» у партнерстві з компанією «Гал-ЕКСПО» вперше запропонує відвідувачам нову концепцію, більш вигідну для всіх, у першу чергу для покупців житла в новобудовах. Кожен бажаючий матиме унікальну можливість в режимі onlinе отримати цінну інформацію, необхідну при купівлі житла, а також ознайомитися з новими об’єктами від забудовників і стати учасником розіграшу цінних призів від генеральних партнерів та організаторів семінару.

Традиційно Осінній Будівельний Форум багатий на цікаві події та заходи, які покликані підвищити поінформованість щодо енергоефективних рішень для багатоквартирних  та приватних будинків; організаційні та правові аспекти діяльності об’єднання співвласників ОСББ; нові тенденції та архітектурні можливості у віконному напрямку; типові помилки при утеплені будинку; практичні аспекти створення і функціонування ефективних систем відновлювальної та альтернативної енергетики; технології екологічного заглибленого енергозберігаючого будівництва з використанням природного тепла землі та інші. Заслуговує на особливу увагу  2-А МІЖНАРОДНА АРХІТЕКТУРНА КОНФЕРЕНЦІЯ за участю доповідачів з Європи та України. Також в рамках ділової програми форуму, експерти ринку нерухомості відповідатимуть на питання: Що необхідно знати при купівлі житла?

Враховуючи вище зазначене та неймовірну активність з боку учасників, їх бажання представити новинки, унікальність супутніх заходів, очевидно, що Осінній Будівельний форум буде  важливою  подією у галузі, адже це новий формат, нові враження і нова адреса - Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щирецька, 36).

Організатори Форуму щиро сподіваються, що цьогорічний захід стане успішним як для учасників, так і для відвідувачів, а результатом його проведення будуть взаємовигідні контракти, домовленості та нові контакти, що стануть подальшим поштовхом для розвитку вітчизняної будівельної та паливно-енергетичної галузі. 

Джерело: ПрАТ «Гал-ЕКСПО»

Інформацію розміщено на правах реклами

 
Интересные новости:
30.10.2016
1998
С 22 по 25 ноября 2016 года в Киеве, на территории Международного Выставочного Центра (пр. Бров...
03.11.2016
1743
С 8 по 10 ноября 2016 года в г. Киеве на пр. Броварском, 15 (МВЦ) состоится ключевое выста...
18.05.2021
4406
23-я Міжнародна  будівельна та інтер’єрна виставка KyivBuild відбудеться з 18 по 20 ...
15.03.2021
4485
17-19 березня 2021 року у Києві пройде традиційна Міжнародна торговельна виставка будівельних матері...