У Будівельній палаті України обговорили пропозиції та механізми для реалізації Державної програми будівництва доступного житла

Огляд засідання Комітету з питань розвитку проектів низько бюджетного житла для переселенців та учасників АТО
1836 22.04.2015 в 20:06

   16 квітня в Будівельній палаті України відбулося засідання Комітету з питань розвитку проектів низько бюджетного житла для переселенців та учасників АТО. У заході взяли участь керівники українських будівельних і проектних компаній, членів Палати.

   Основні питання, які були винесені для обговорення стосувалися розробці пропозицій та механізмів для реалізації Державної програми будівництва доступного житла, а також організації та проведенні конкурсу на кращі проекти житлових будинків по програмі «Доступное житло»;

   Перший віце-президент Будівельної палати України Сташевський Станіслав Телісфорович, вітаючи учасників засідання зазначив, що питання, які запропоновані для розгляду Комітетом, на сьогоднішній день дуже актуальні і учасники цього заходу мають напрацювати такі пропозиції, які сприятимуть відновленню будівельної галузі. При цьому він особливо підкреслив, що ці пропозиції повинні бути орієнтовані на будівництво недорогого, комфортного і, безумовно, енергоефективного житла. Це дозволить залучити в будівельну галузь інвесторів, у тому числі й іноземних, які цим питанням приділяють особливу увагу, - наголосив Станіслав Сташевський.

   Голова Комітету з питань розвитку низько бюджетного житла для переселенців та учасників АТО Мартинюк Станіслав Михайлович особливо підкреслив, що сьогодні необхідно узагальнити всі пропозиції щодо будівництва доступного житла, які надійшли і ще надходять від компаній-членів Будівельної палати України.

- Найближчим часом у нас повинен бути вже розроблений документ, який можна буде запропонувати державним органам, які теж займаються цим напрямком. Це питання не можна затягувати, - зазначив Голова Комітету.

   З метою підготовки участі підприємств – членів Палати у реалізації програми будівництва доступного житла ( в тому числі соціального і молодіжного), яка найближчим часом стартуватиме за підтримки вітчизняних та іноземних інвесторів, підвищенню якості проектування і будівництва, поширення досвіду із впровадження нових вітчизняних прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об'єктів житлового призначення було прийнято рішення оголосити конкурс на кращі проекти житлових будинків за 3-ма номінаціями:

- високоповерхове житлове будівництво (більше 9 поверхів);

- малоповерхове житлове будівництво (6-9 поверхів);

- індивідуальне житлове будівництво (1-5 поверхів);

   Конкурс  на кращі проекти житлових будинків по програмі «Доступне житло» буде проводитися Будівельною палатою України за підтримки Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Джерело: Будівельна Палата України
Фото: Будівельна Палата України

 
Интересные новости:
15.04.2015
1582
Обзор выставок «КИЕВСКАЯ ТЕХНИЧЕСКАЯ ЯРМАРКА-2015» и «МЕТАЛЛООБРАБОТКА. ИНСТРУМЕНТ...
10.04.2015
2146
9 апреля прошла Конференция "Современные фасадные системы и светопрозрачные конструкции: эффект...
04.04.2015
2803
Build Portal на выставке Inter Build Expo 2015...
28.07.2021
10451
24 липня відбулось святкування 5–го Дня Народження ЖК «Нова Англія». Найяскравіші ...
27.07.2021
8225
23-25 липня відбувся Всеукраїнський Архітектурний Фестиваль PROSTONEBA. Команда Build Portal підготу...
21.07.2021
761
9 липня 2021 року в Києві відбулася XI Міжнародна бізнес-зустріч, яка пройшла у форматі битви кращих...