«Кольоровий світ дитинства» в інфекційному боксованому відділенні «Центру матері та дитини»

Всеукраїнський проект компанії «Снєжка-Україна» втілено в інфекційному  боксованому відділенні  «Центру матері та дитини» м. Вінниця. Відтепер стіни у медичній установі у  кольорових  сюжетах з українських казок. Загалом вінницькими митцями розмальовано 15 яскравих ілюстрацій, що  даруватимуть радість і хороший настрій маленьким пацієнтам та їх батькам.
2998 30.06.2016 в 08:23Інфекційне боксоване відділення міської лікарні «Центру матері та дитини» було обране для реалізації соціальної програми «Кольоровий світ дитинства», ініціатором якого є ТзОВ «Снєжка-Україна», що є структурним підрозділом Групи компаній «Śnieżka» (Польща).Тож у рамках капітального ремонту інфекційне відділення розписано казковими мотивами.

Вже чотири роки поспіль ТзОВ «Снєжка-Україна» втілює в українських дитячих лікарнях соціальний проект «Кольоровий світ дитинства» за зразком аналогічного проекту материнської компанії АТ «ФФіЛ «Śnieżka» у Польщі. Компанія допомагає ремонтувати дитячі відділення медичних установ, надаючи необхідні матеріали. Крім того, шукає художників для розпису стін кольоровими казковими сюжетами. За цей час в Україні було розмальовано 6 відділень у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Житомирі, Новояворівську.

І ось у Вінницькій міській лікарні «Центр матері та дитини», у відремонтованому приміщенні інфекційного боксованого відділення художньою спільнотою «Breakfast & Sketch»  на чолі з Людмилою Шиляєвою та Анною Куриленко створено барвисті казкові малюнки. Для розпису кольорових сюжетів на  стінах «Снєжка-Україна» надала  екологічно чисту та безпечну для здоров’я латексну водоемульсійну фарбу Śnieżka Nature. Як підкреслює генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна»: «Як виробник лакофарбових матеріалів та лідер з виробництва фарб в Україні ми прагнемо підтримувати дитячі лікувальні установи у ремонтних роботах та допомагаємо медперсоналу створювати у медичних установах комфортні умови для перебування маленьких пацієнтів, а такі барвисті малюнки служитимуть психологічною підтримкою для дітей. Адже  лікарняне середовище має бути  дружнім до хворих діток, щоб вони у процесі лікування   забували про свої недуги, а казкові ілюстрації налаштовували дітей і батьків на позитивні емоції, які б сприяли швидшому одужанню пацієнтів».

До оновлення відділення долучилося чимало підприємницьких структур міста Вінниці.

Презентація соціального проекту «Кольоровий світ дитинства» та відкриття оновленого відділення відбулася 22 червня 2016 року. У прес-конференції з нагоди відкриття відділення взяли участь міський голова Вінниці Сергій Моргунов, який у виступі зазначив, що допомога та підтримка  ремонту приміщення інфекційного відділення з боку українських та міжнародних підприємницьких структур – це свідчення того, що в Україні бізнес є соціально відповідальним. А головний лікар міської лікарні  «Центр матері та дитини» м. Вінниця Володимир Присяжнюк розповів присутнім про загальний процес ремонтних робіт, що тривав понад три місяці. Таким чином, в інфекційному боксованому відділенні відтепер створені усі необхідні умови для лікування маленьких пацієнтів та перебування у ньому батьків. Для зручності та комфорту обладнали медичну установу безкоштовним wi-fi-зв'язком. Також у відкритті відділення з казковою атмосферою  взяли участь і представники компанії «Снєжка-Україна»  вінницькі спонсори,  художники,  медперсонал, батьки і діти.

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                    

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua

Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»
Інформацію розміщено на правах реклами 
 
Интересные новости:
25.06.2016
1466
Свое участие в качестве хедлайнера V Международного архитектурного форума подтвердил Сотирис Цо...
24.06.2016
1406
Головний будівельний портал України вітає команду Слобожанської Будівельної Кераміки із 19-ти річчям...
24.06.2016
2389
Вышел Вестник Строительной палаты Украины №4. В номере мнения экспертов и обсуждение актуальных...
16.05.2022
3031
Порівняння технологій будівництва допомагає зрозуміти переваги та обмеження будівельних рішень для з...
13.05.2022
1771
Київводоканал забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури міста і робить вагомий внесок у з...