Довіра споживачів – найвища нагорода для ТМ Śnieżka

Українські споживачі високо оцінили якість продукції ТМ Śnieżka. За підсумками рейтингових досліджень конкурсу «Фаворити Успіху - 2015» у категорії «Фарба»  продукція компанії визнана найкращою.
1269 24.05.2016 в 17:00

 

Саме споживачі та українські знаменитості високо оцінили продукцію ТМ Śnieżka. Таким чином, за підсумками рейтингових досліджень конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху - 2015»  найкращою визнано у категорії «Фарба» ТМ Śnieżka.

Впродовж багатьох років підприємство «Снєжка-Україна», що працює на українському ринку лакофарбових матеріалів понад 16 років, і є одним із структурних підрозділів міжнародної Групи компаній  «Śnieżka», вкотре підтверджує  свої високі позиції у галузі виробництва фарб в Україні.

«Отримані медаль і диплом  «Фаворит Успіху – 2015» – це високий результат плідної роботи усієї команди ТзОВ «Снєжка-Україна», це значний аванс довіри  від споживачів, що стимулює Групу компаній «Śnieżka» розвиватися і надалі вдосконалювати виробничі процеси задля посилення якості і екологічності продуктів наших марок», - коментує Марек Павлусь, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна».

ХІІІ церемонія нагородження переможців рейтингу «Фаворити Успіху - 2015» відбулася 19 травня 2016 року у Києві, в концерт-холі «FreeДОМ». Варто додати, що дослідження громадських уподобань і думки експертів у конкретній номінації  та українських знаменитостей (творчої та ділової еліти) триває впродовж усього року із січня по грудень включно. Результати дослідження інтернет-голосування завірені маркетинговою дослідницькою компанією «InMind» і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Як зазначають організатори конкурсу: «Лідери рейтингу «Фаворити Успіху» - це завжди безперечно найкращі торгові марки у своєму ринковому сегменті, що підтверджується масштабною підтримкою з боку громадськості».

Медаль «Фаворит Успіху – 2015» представникам знаної компанії «Снєжка-Україна» вручала відома оперна співачка, солістка Національної опери України Олена Гончарук, яка є прикладом успішної жінки, що залюбки займається благодійною діяльністю і ділиться своїм  талантом з глядачами та учнями. Пані Олена вважає, що авторитетні бізнес-структури також  мають розділяти свій успіх з громадськістю і займатися соціальною діяльністю. Власне, компанія «Снєжка-Україна» впродовж усієї діяльності реалізує різні соціальні програми, спрямовані на позитивні зміни у дитячих лікувальних установах, дитячих садочках, школах й ін. 

У свою чергу, під час урочистостей вручення нагороди директор з маркетингу ТзОВ «Снєжка-Україна» Оксана Кукурудз  подякувала від імені  компанії «Снєжка-Україна» усім українським  споживачам, які голосували за марку «Śnieżka», які користуються  продукцією відомого бренду під час ремонтів і оздоблення помешкань, адже перемога торгової марки Śnieżka у конкурсі «Фаворит Успіху - 2015» у номінації «Фарба» - це насамперед висока довіра  клієнтів і покупців.

  

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                          

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail:press.releases@sniezka.ua             

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua

Джерело та фото: ТзОВ «Снєжка-Україна»
Інформацію розміщено на правах реклами
 
Интересные новости:
22.05.2016
1614
Вышел Вестник Строительной палаты Украины №3. В номере обзор наиболее актуальных вопросов отрас...
20.05.2016
1572
ЖК «Новая Англия»  - клубный квартал закрытого типа, с эксклюзивным ландшафтным диз...
09.05.2016
1688
Команда Головного будівельного порталу України вітає із Днем Перемоги!...
20.02.2020
511
18 лютого на загальних зборах Будівельної палати України, П.С.Шилюка обрано Президентом Будівельної ...
19.02.2020
484
18,02 в Міжнародному виставковому центрі розпочала роботу виставка KyivBuild Ukraine...
19.02.2020
526
Президент Конфедерації будівельників України (КБУ) Лев Парцхаладзе повідомив про необхідність створе...