Пам’ятник засновникам Києва обшили металом (ФОТО)

Навколо пам'ятника у повну висоту побудували конструкцію з металевих будівельних лісів та дерев‘яного брусу
1596 18.04.2022 в 10:38Захист пам'ятника
засновникам Києва


Пам’ятник засновникам Києва захистили від можливих руйнувань під час обстрілів рф. Навколо скульптури у повну висоту побудували шестиметрову конструкцію з металевих будівельних лісів та дерев‘яного брусу.

Зовні пам’ятник укріплений спеціальними плитами, а в нижній частині укладені мішки з піском. Автором проєкту захисного саркофага став архітектор Микола Віхарєв.

Роботи по створенню захисної споруди виконала компанія «ЕкоБуд», матеріали надала «Альтіс-Констракшн». За словами директорки фонду «Можемо разом» Оксани Гуляєвої, на його стінах з’явиться мурал з патріотичним сюжетом від українського художника Валерія Колора.

Ініціатива захисту пам’ятників у столиці належить Департаменту охорони культурної спадщини. У Києві вже захищені пам’ятник Святому Володимиру, пам’ятник княгині Ользі, святому апостолу Андрію Первозванному та просвітителям Кирилу та Мефодію, пам’ятник Богдану Хмельницькому, пам’ятник Данте Аліг’єрі, пам’ятник Петру Сагайдачному та пам’ятник Михайлу Грушевському.

Хмельницький та Сагайдачний готуються до війни. Як рятують київські пам'ятники від можливих обстрілів (ФОТО)

 

Пам’ятний знак на честь заснування міста Києва споруджений в 1982 році на ознаменування 1500-річчя міста. Він розташований на набережній Дніпра в Наводницькому парку, посередині між станцією метро «Дніпро» та мостом Патона. Скульптурну композицію виконано з кованої міді у вигляді плоского човна, на якому встановлено фігури братів Кия, Щека, Хорива і їхньої сестри Либіді. Автори - скульптор В. З. Бородай, архітектор М. М. Фещенко.

15 графіті на підтримку України з усього світуЦікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенцівЧитайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник: hmarochos
 
Интересные новости:
18.04.2022
725
Країни, які підтримують Україну у боротьбі з російською агресією, не тільки надають військову та гум...
15.04.2022
14261
15 потужних графіті, які не дають забути про війну героїчне протистояння українського наро...
16.04.2022
1944
Компанія також припинить інвестиції в російське СП із «Сєверсталью»...
16.05.2022
1396
У столиці скорочено комендантську годину. Я працюватиме транспорт...
16.05.2022
616
У КМДА також затвердили список понад 40 пам'ятників та пам'ятних знаків, які приберуть у столиц...