Німеччина і Азербайджан допоможуть відбудувати знищені об’єкти у Чернігові та Охтирці

Країни, які підтримують Україну у боротьбі з російською агресією, не тільки надають військову та гуманітарну допомогу, але й погодилися у майбутньому допомогти відновити зруйновані споруди
725 18.04.2022 в 10:18Допомога у відбудові
України


Посол Азербайджану висловив готовність допомогти відбудувати музей в Охтирці на Сумщині. А німецький футбольний клуб відновить знищений стадіон на 12 тис. глядачів у Чернігові.

«Німеччина та Дортмунський клуб готові допомогти відновити зруйнований російськими окупаційними військами стадіон у Чернігові. Клуб пам’ятає свого гравця і крутого українського футболіста Андрія Ярмоленка. Зі свого боку, ми долучаємо до діалогу мера Владислава Атрошенко та сподіваємось, що ця чудова звістка зможе підтримати чернігівчан», – повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко за підсумками розмови з державним міністром з питань культури і ЗМІ відомства федерального канцлера Німеччини Клаудією Рот.

Охтирський краєзнавчий музей на Сумщині розташований в історичній будівлі XIX століття. Фонд музею нараховує майже 10 тис. музейних предметів, повʼязаних з природою, історією та культурою регіону. Частину експонатів вдалося врятувати, однак через обстріли пошкоджено саму будівлю музею.

«Почесний консул Азербайджанської Республіки Афган Салманов висловив готовність азербайджанської сторони допомогти державі у відновленні об’єкту. Розпочнемо з розробки проектно-кошторисної документації», – додав Олександр Ткаченко.

Вберегти від війни: українці можуть долучитися до створення 3D-копій історичних будівель та памʼятників

Нагадаємо, стадіон імені Гагаріна, домашню арену ФК «Десна» у Чернігові росіяни атакували з літаків 11 березня. Тоді ж зруйнували і пам’ятку архітектури – будівлю бібліотеки і музею української старовини Василя Тарновського. Місто Охтирка також взяло на себе великий удар, коли росіяни увійшли в Україну з півночі. Там було знищено багато споруд, зокрема місцевий краєзнавчий музей. Його пошкодили 9 березня.

15 графіті на підтримку України з усього світу

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенцівЧитайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник: zaxid
 
Интересные новости:
15.04.2022
14261
15 потужних графіті, які не дають забути про війну героїчне протистояння українського наро...
16.04.2022
1944
Компанія також припинить інвестиції в російське СП із «Сєверсталью»...
15.04.2022
959
Через війну в Україні зруйновано близько 300 мостів. Найбільше постраждали ті області, де&...
16.05.2022
1396
У столиці скорочено комендантську годину. Я працюватиме транспорт...
16.05.2022
616
У КМДА також затвердили список понад 40 пам'ятників та пам'ятних знаків, які приберуть у столиц...