Відбулась робоча зустріч щодо бізнес-співпраці України та Грузії в умовах війни

У засіданні взяли участь представники компаній та галузевих асоціацій, а також посольств України та Грузії
1368 13.04.2022 в 09:32

Український союз промисловців і підприємців та Асоціація роботодавців Грузії провели робочу зустріч щодо бізнес-співпраці двох країн в умовах війни, розв’язаної рф проти України.

У засіданні взяли участь представники компаній та галузевих асоціацій, а також посольств України та Грузії.

Будівельну палату України на заході представляли її Президент, член Антикризової ради громадських організацій Герой України Петро Шилюк, а також Станіслав Сташевський та Анатолій Дронь.

Сторони ухвалили спільну декларацію, яку підписали президент УСПП Анатолій Кінах та президент Асоціації роботодавців Грузії Е.Меладзе. В ній йдеться про наміри інтенсифікувати ділове співробітництво. Також у документі засуджується невиправдана військова агресія рф проти України, внаслідок якої гинуть мирні жителі та руйнується цивільна інфраструктура.

Держава викуповуватиме не введене в експлуатацію житло. Через 3-4 місяці переселенці отримають перші квартири

Анатолій Кінах поінформував колег про вжиті урядом спільно із діловою спільнотою України заходи щодо максимального спрощення регуляторної політики, зниження ставок оподаткування, скасування акцизу на пальне і т.д. Все це робиться для збалансування економічних показників, відновлення роботи бізнесу. Адже російський агресор, у порушення всіх міжнародних норм, намагається завдати великої шкоди цивільній, промисловій інфраструктурі.

Українські промисловці і підприємці хочуть залучити грузинський бізнес до проектів відновлення інфраструктури, а також наростити показники взаємної торгівлі.

«Роботодавці Грузії з вами, наші компанії роблять і робитимуть все, щоб підтримати українських друзів в цей нелегкий період їх боротьби проти агресора. Ми разом повинні думати про відновлення української економіки, роботи заводів і підприємств. Є вже грузинські компанії, що відновили роботу в Україні, ці приклади непоодинокі», – заявив Е.Меладзе.

На нараді зазначалися масштаби руйнувань російськими військами цивільної інфраструктури та житлового фонду українських населених пунктів. Тому перспективною є співпраця по експертній оцінці руйнувань, визначення планів відновлення міст. Щодо забезпечення житлом осіб які його втратили було підкреслено «Український Уряд ухвалив рішення – не будувати тимчасові споруди, а закінчити наявні довгобуди та почати спорудження недорогих, але якісних і повноцінних будинків».

Забудовники, які зробили свій вклад у захист України

Грузинські учасники заходу відзначили високий рівень ухвалених українською владою політичних і економічних рішень в складний період протистояння агресії рф. «Впевнені, скоро будемо відзначати перемогу України. Ми добре знаємо ціну того, що зараз відбувається у вас».

Цікаво про будівництво: представлено швидкомонтовані містечка, які за кілька місяців можуть забезпечити житлом переселенцівЧитайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник: budpalata
 
Интересные новости:
01.04.2022
1118
31 березня в УСПП відбулася онлайн-нарада з питань підтримки економіки України, збереження виробничо...
30.03.2022
5230
З 15 по 18 березня в Каннах пройшла 33 міжнародна інвестиційна виставка ринку не...
23.02.2022
5326
17 лютого в МВЦ відбулась щорічна бізнес-зустріч "Бетон, залізобетон: основні тенденції та особливос...
11.05.2022
1587
Експерти відзначали, що на часі є ухвалення більш збалансованих змін до податкового законодавства Ук...
21.04.2022
2394
Відбулося засідання Антикризового штабу допомоги промисловості та бізнесу. Штаб концентрується ...