Київська область вирішила створити Агенцію регіонального розвитку

Агенція регіонального розвитку буде створена урядом для покращення соціально-економічного становища окремих територій Київської області, об'єднаних громад і їх інфраструктури.
1932 20.05.2016 в 07:43Київська область прийняла рішення про створення Агенції регіонального розвитку для покращення соціально-економічного становища окремих територій області, об'єднаних громад і їх інфраструктури. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку Київської області повідомив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

«Я пропоную створити Агенцію регіонального розвитку та зафіксувати це протокольно, а на найближчу сесію Київської обласної ради винести це рішення на розгляд», - сказав він.

Агенція регіонального розвитку Київської області створюється на підставі Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Цивільного кодексу України з метою сприяння організації регіонального розвитку, залучення всіх можливих фінансових ресурсів для реалізації перспективних проектів з метою покращення інвестиційного клімату регіону.

У межах своїх повноважень вона буде:

- розробляти за власною ініціативою або за дорученням Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації проекти стратегії розвитку регіону та плану її реалізації;

- здійснювати попередній відбір проектів, що відповідають пріоритетам стратегії розвитку регіону, та подає їх на розгляд регіональної комісії з проведенням попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку;

- забезпечувати реалізацію програм і проектів регіонального розвитку, зокрема тих, що підтримуються Державним фондом регіонального розвитку.

Агенція регіонального розвитку є неприбутковою установою, до складу якої увійдуть представники бізнесу, міжнародних фінансових організацій, громадські об’єднання та організації, економічні експерти.


Джерело: КОДА

Интересные новости:
19.05.2016
2398
Правительство намерено улучшить состояние Украинских дорог. На строительство и ремонт новых дорожных...
18.05.2016
1457
Украина подписала протокол о вхождении в Транскаспийский международный транспортный маршрут....
16.05.2016
1156
Геннадий Зубко, Вице-премьер-министр, министр регионального развития, строительства и ЖКХ Украины, с...
18.09.2019
631
Авторы проекта эко-здания, разработанного для жизни на других планетах, собираются реализовать его н...
18.09.2019
546
Народный депутат Александр Ткаченко сообщил, что аудит деятельности киевской власти, запрос на ...
18.09.2019
1227
Новые торговые площади в Киеве появляются ежегодно. Спады приходятся только на чрезвычайно кризисные...