Київська область вирішила створити Агенцію регіонального розвитку

1322 2016-05-20 07:43:00Київська область прийняла рішення про створення Агенції регіонального розвитку для покращення соціально-економічного становища окремих територій області, об'єднаних громад і їх інфраструктури. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку Київської області повідомив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

«Я пропоную створити Агенцію регіонального розвитку та зафіксувати це протокольно, а на найближчу сесію Київської обласної ради винести це рішення на розгляд», - сказав він.

Агенція регіонального розвитку Київської області створюється на підставі Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Цивільного кодексу України з метою сприяння організації регіонального розвитку, залучення всіх можливих фінансових ресурсів для реалізації перспективних проектів з метою покращення інвестиційного клімату регіону.

У межах своїх повноважень вона буде:

- розробляти за власною ініціативою або за дорученням Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації проекти стратегії розвитку регіону та плану її реалізації;

- здійснювати попередній відбір проектів, що відповідають пріоритетам стратегії розвитку регіону, та подає їх на розгляд регіональної комісії з проведенням попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку;

- забезпечувати реалізацію програм і проектів регіонального розвитку, зокрема тих, що підтримуються Державним фондом регіонального розвитку.

Агенція регіонального розвитку є неприбутковою установою, до складу якої увійдуть представники бізнесу, міжнародних фінансових організацій, громадські об’єднання та організації, економічні експерти.


Джерело: КОДА

Интересные новости:
19.05.2016
1871
Правительство намерено улучшить состояние Украинских дорог. На строительство и ремонт новых дорожных...
18.05.2016
923
Украина подписала протокол о вхождении в Транскаспийский международный транспортный маршрут....
16.05.2016
766
Геннадий Зубко, Вице-премьер-министр, министр регионального развития, строительства и ЖКХ Украины, с...
20.09.2011
441
Уже за месяц на рынке заметно подешевели некоторые квартиры...
20.09.2017
391
Органы местного самоуправления малых городов не хотят тратить деньги на развитие инфраструктуры...
20.09.2017
529
Стоимость бензинов и дизтоплива на украинских АЗС существенно повысилась...