Київська область вирішила створити Агенцію регіонального розвитку

1443 2016-05-20 07:43:00Київська область прийняла рішення про створення Агенції регіонального розвитку для покращення соціально-економічного становища окремих територій області, об'єднаних громад і їх інфраструктури. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку Київської області повідомив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

«Я пропоную створити Агенцію регіонального розвитку та зафіксувати це протокольно, а на найближчу сесію Київської обласної ради винести це рішення на розгляд», - сказав він.

Агенція регіонального розвитку Київської області створюється на підставі Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Цивільного кодексу України з метою сприяння організації регіонального розвитку, залучення всіх можливих фінансових ресурсів для реалізації перспективних проектів з метою покращення інвестиційного клімату регіону.

У межах своїх повноважень вона буде:

- розробляти за власною ініціативою або за дорученням Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації проекти стратегії розвитку регіону та плану її реалізації;

- здійснювати попередній відбір проектів, що відповідають пріоритетам стратегії розвитку регіону, та подає їх на розгляд регіональної комісії з проведенням попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку;

- забезпечувати реалізацію програм і проектів регіонального розвитку, зокрема тих, що підтримуються Державним фондом регіонального розвитку.

Агенція регіонального розвитку є неприбутковою установою, до складу якої увійдуть представники бізнесу, міжнародних фінансових організацій, громадські об’єднання та організації, економічні експерти.


Джерело: КОДА

Интересные новости:
19.05.2016
1993
Правительство намерено улучшить состояние Украинских дорог. На строительство и ремонт новых дорожных...
18.05.2016
1056
Украина подписала протокол о вхождении в Транскаспийский международный транспортный маршрут....
16.05.2016
858
Геннадий Зубко, Вице-премьер-министр, министр регионального развития, строительства и ЖКХ Украины, с...
22.03.2018
1518
По сравнению с неудачным «Воздушным экспрессом» потратить планируется в 10 раз мень...
22.03.2018
894
Прогнозный объем финансирования программы составляет 298,3 млрд гривен...
22.03.2018
652
В 2017 года сотрудниками СБУ, Госавиаслужбой и эксплуатантами аэродромов были осуществлены проверки ...