«Північний потік-2» пропонують перетворити на хаб міжнародної співпраці: що запропонували архітектори (ФОТО)

Opposite Office запропонувала перепрофілювати газопровід на «ООН для простих людей».
2250 23.03.2022 в 08:24Хаб міжнародної співпраці
замість грошей на крові


Німецька архітектурна студія Opposite Office запропонувала перепрофілювати газопровід «Північний потік-2» між росією та Німеччиною на майданчик міжнародної співпраці. Там пропонують створити капсульний готель «Північний потік-3».

В мире резко вырос спрос на строительство бомбоубежищ: как они выглядят (ФОТО, ВИДЕО)

Концепція перетворює німецьку станцію трубопроводу на «ООН для простих людей», де «випадково обрані представники народів світу» будуть разом проводити час.

Об’єкти будуть повністю побудовані з матеріалів проєкту «Північний потік-2», включаючи труби довжиною 400 метрів. Труби пропонують перетворити на спальні відсіки в капсульному готелі, схожому на гуртожиток. У Opposite Office розробили проєкт, щоб «спонукати європейські країни відмовитися від залежності від російського викопного палива».

Пропозиція Nord Stream 3 зосереджена на німецькій пристані трубопроводу біля містечка Любмін. Пропонується перетворити ці об’єкти на школу іноземних мов, актовий зал та оглядовий майданчик. Вони з’єднаються зі штаб-квартирою Nord Stream 3 та капсульним готелем із труб.

«У якомусь сенсі це виглядає досить жорстоко, але це проєкт з переробки відходів, тому вплив на навколишнє середовище з погляду вуглекислого газу та “сірої енергії” зведено до мінімуму», – сказав Dezeen засновник Opposite Office Бенедикт Хартл.

Готель складається майже з 200 модулів – по одному для людини з кожної країни світу, яка буде обрана випадковим чином і безкоштовно житиме там протягом місяця.

Архітектори пояснили, що вирішили зосередити трансформацію «Північного потоку-2» на міжкультурному обміні, адже «тільки міжнародне співробітництво та міжнародні відносини забезпечать довгостроковий мир».

Газопровід «Північний потік-2» прокладений дном Балтійського моря від російського міста Усть-Луга до німецького Грайфсвальда. Роботи з укладання труб газопроводу завершилися у вересні 2021 року. Після початку війни оператор російського газогону оголосив себе банкрутом через санкції Заходу.

Источник: hmarochos
 
Интересные новости:
23.03.2022
1083
Рассказываем, какие строительные услуги и в каких городах восстановили ЦПАУ...
23.03.2022
993
Волонтери розробили план захисту вітражів верхньої та нижньої станції фунікулера, які є унікаль...
23.03.2022
1191
Власників житла на території бойових дій планують звільнити від сплати податку на нерухомість. Відпо...
16.05.2022
1115
Побудувати житло для постраждалих жителів Ірпеня планують за п’ять місяців...