Видача дозволу на будівництво в автоматичному режимі для CC2 та CC3: проєкт Постанови

При дотриманні умов, викладених в проекті Постанови, отримання дозволу на будівництво багатоквартирного будинку відбуватиметься без участі посадових осіб органів державного архітектурно-будівельного контролю
1961 21.01.2022 в 23:53


Експериментальний проєкт
щодо видачі дозволу


Мінергіон 20.01.2022 року оприлюднив для громадського обговорення проект Постанови КМУ Про реалізацію експериментального проекту щодо видачі, реєстрації змін до дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації) в автоматичному режимі.

Проектом постанови пропонується запровадити експериментальний проект з використанням Єдиної державної електронної систему у сфері будівництва.

Розроблено посібник з рекомендаціями, які допоможуть проєктувати та будувати енергоефективні навчальні заклади

Проектом акту визначено порядок видачі, реєстрації змін до дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації), а також визначено набір відомостей (даних) для отримання дозволу, порядок взаємодії, передачі та перевірки таких відомостей (даних) за допомогою програмних засобів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Згідно проекту, прийняття рішення про видачу дозволу, змін до дозволу на виконання будівельних робіт (крім реставрації) приймається після проведення автоматичного аналізу відомостей, зазначених замовником у заяві на їх повноту, відповідність формату, логічність та достовірність, з урахуванням критеріїв та визначення рівня ризику передбаченого Порядком ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681.

НБУ повысил учетную ставку до 10%

Таким чином, при дотриманні умов, викладених в проекті Постанови, отримання дозволу на будівництво багатоквартирного будинку відбуватиметься автоматично (без участі посадових осіб органів державного архітектурно-будівельного контролю).

Експериментальний порядок (у разі його прийняття) буде діяти 31 грудня 2022 року.

Интересно о строительстве: как выбрать и купить бетономешалку?
Источник: dreamdim
 
Интересные новости:
21.01.2022
4491
Хатинка стоїть вже більше 10 років, але наразі самобуд помітили контролюючі органи і вимагають знест...
21.01.2022
1086
Випускати продукцію завод планує розпочати вже у 2023 році...
18.05.2022
383
Договори оренди майна, строк дії яких завершується у період воєнного стану, продовжили на період дії...
17.05.2022
677
Найбільшу кількість дозволів на виконання будівельних робіт видано у Львівській, Закарпатській ...