Наймасштабніший двосторонній бізнес-форум: у Києві відбувся діловий захід за участі очільників урядів Хорватії та України

8 грудня відбувся Українсько-Хорватський бізнес-форум в рамках двосторонньої міжурядової комісії та візиту Прем’єр-міністра Республіки Хорватія в Україну
3620 14.12.2021 в 09:07Українсько-Хорватський
бізнес-форум


Торгово-промислова палата України спільно з Хорватською палатою економіки та за сприяння Посольства Хорватії в Україні 8 грудня організували Українсько-Хорватський бізнес-форум в рамках двосторонньої міжурядової комісії та візиту Прем’єр-міністра Республіки Хорватія пана Андрія Пленковича в Україну.

На форумі був присутній Голова Ради директорів КБУ, Почесний консул Республіки Хорватія в Україні, Олександр Ротов.

Відкрився форум привітанням Президента ТПП України Геннадія Чижикова, зверненнями президента Економічної палати Хорватії Лука Буриловича, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Хорватії Андрія Пленковича.

Під час зустрічі обговорювали стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-хорватського економічного співробітництва, інвестиційний та експортний потенціал і бізнес-клімат України та Хорватії.

Президент ТПП України Геннадий Чижиков висловив вдячність головам урядів А. Пленковичу та Д. Шмигалю, дипломатам, партнерам із Палати Хорватії і бізнесу за участь у заході й спільну роботу з розвитку двосторонніх відносин.

«Українсько-хорватські відносини мають давню історію, а головне - перспективи розвитку. І для підтримки наших бізнес-спільнот ми на рівні Палат вибудовуємо тісні зв'язки і використовуємо будь-які можливості для розвитку і укріплення взаємовідносин», - зазначив у своїй промові Олександр Ротов.Президент Економічної палати Хорватії Лука Бурилович зазначив, що для хорватських кампаній український ринок надзвичайно важливий. Співпраця в рамках Угоди про вільну торгівлю з ЄС полегшує співпрацю українських та хорватських підприємців. Результатом форуму має стати збільшення спільного ділового простору між Україною та Хорватією.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, це був наймасштабніший двосторонній бізнес-форум у якому він брав участь останнім часом. Прем’єр наголосив, що сподівається на хороші результати після двосторонніх перемовин, Україна прагне, аби потенційні інвестори почувались у нашій країні впевнено, комфортно та захищено.

«Проведення сьогоднішнього заходу є надзвичайно важливим сигналом й інструментом стимулювання економічної співпраці між Україною та Хорватією. А також дає поштовх розвитку контактам між бізнесами й нашими торгово-промисловими палатами», - наголосив Денис Шмигаль.У рамках бізнес-форуму також відбулися В2В-переговори між українськими та хорватськими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників хорватських бізнес-делегації. 

Интересно о ремонтах: как организовать перевозку мебели и вещей
Источник: facebook
 
Интересные новости:
08.12.2021
1064
8 грудня 2021 у готелі InterContinental Kyiv відзначили кращих представників будівельної г...
06.12.2021
2257
30 листопада пройшов Другий міжнародний ВІМ-форум "BIM2UKRAINE. STEP2"...
06.12.2021
2623
3 грудня відбувся Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер’єр Року 2021&raqu...
19.01.2022
835
У cічні цього року стали відомі Лауреати премії "Український Будівельний Олімп-2021". Професійною на...
31.12.2021
5067
Дивіться як проходила наймасштабніша Різдвяна подія у аматорському футболі зими цього року...
29.12.2021
3780
Build Portal підготував фотозвіт з найяскравішими моментами бізнес-тусовки E-WALLution#Jingle B...