Наступного року громади отримають рекордне фінансування розвитку та розбудови інфраструктури

Громади отримають 132 мільярди гривень, які передбачені Законом України «Про державний бюджет на 2022 рік»
736 13.12.2021 в 09:21Рекордна підтримка громад
з державного бюджету


Українські громади наступного року отримають рекордну підтримку з державного бюджету на власний розвиток та розбудову інфраструктури. Йдеться про 132 мільярди гривень, які передбачені Законом України «Про державний бюджет на 2022 рік». Про це заявив Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час засідання Правління Асоціації міст України. 

«Окрім зростання власних надходжень, наступного року громади отримають рекордну підтримку з Держбюджету. Зокрема, обсяг Фонду регіонального розвитку складе понад п’ять мільярдів гривень. Також майже дев’ять мільярдів буде спрямовано на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери. А на будівництво і ремонт доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності передбачено понад двадцять чотири мільярди гривень. Ми з вами робимо те, чого не змогли інші – розбудовуємо успішну державу зсередини, з найвіддаленішого її куточка і до самого центру. Це надважливо, адже розвиток кожної громади означає загальний розвиток країни», - підкреслив Олексій Чернишов.

Окремо Міністр зупинився на питанні енергоефективності і наголосив, що цей напрям є пріоритетом роботи Уряду та Мінрегіону, зокрема. Відтак у Держбюджеті-2022 Фонд енергоефективності отримає фінансування у розмірі 2,6 млрд грн. Ці кошти будуть спрямовані на комплексні проєкти з підвищення енергоефективності у межах програми «Енергодім». 

«Наступного року у межах програми “Енергодім” Фонду енергоефективності ми плануємо термомодернізувати тисячі будинків у громадах України. А це - сотні тисяч людей, які будуть задоволені зниженням платіжок й гідно оцінять роботу, у тому числі міських голів за реалізацію подібних проєктів. Фактично, голови обласних адміністрацій в областях вже визначили відповідних заступників, які опікуватимуться питанням енергоефективності у регіоні. Рекомендую, щоб на рівні міських голів також були визначені аналогічні заступники. Адже, якщо середнє за розміром місто зробить термомодернізацію в 30-40-50 багатоквартирних будинках наступного року, ми всі побачимо величезний синергетичний ефект», - наголосив Міністр Олексій Чернишов.

Карплюк: «Законопроєкт №5655 – це фінальний постріл в голову корупції в будівельній галузі”

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявив, що протягом найближчих років Уряд планує побудувати інфраструктуру для створення не менш ніж 25-ти індустріальних парків. Така мережа здатна забезпечити для країни додатково понад 50 тисяч робочих місць та ще 150-200 тисяч - у суміжних галузях. 

Интересно о ремонтах: как выбрать полотенцесушитель в ванную?
Источник: minregion
 
Интересные новости:
13.12.2021
1033
У Києві підведені підсумки та визначено переможця Всеукраїнського архітектурного бліц-конкурсу на кр...
13.12.2021
685
Из-за проблем, сохраняющихся в цепочках поставок, реальный мировой ВВП в третьем квартале повыс...
13.12.2021
1383
Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що мережа з 25-ти індустріальн...
17.05.2022
608
Найбільшу кількість дозволів на виконання будівельних робіт видано у Львівській, Закарпатській ...
17.05.2022
652
В то же время двух членов правления АО УЗ уволили с занимаемых должностей...
17.05.2022
1929
Перший Президент України, перший голова Верховної Ради Леонід Кравчук пішов із життя 10 травня&...