Інфекційне відділення в дитячій лікарні у Дрогобичі оздоблене художніми розписами

Кольорова трансформація інтер’єру одного з відділень КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» ДМР стала можливою завдяки втіленню усеукраїнської соціальної програми «Кольоровий світ дитинства», яку  в Україні реалізує відомий виробник лакофарбових матеріалів «Снєжка-Україна».
1194 11.10.2021 в 14:49

«У 2018 році ми провели тендер на ремонт частини приміщення лікарні для того, щоб створити сучасне інфекційне дитяче відділення з комфортними умовами, ремонт тривав понад два роки. Також ми зголосилися взяти участь у  проєкті «Кольоровий світ дитинства» для створення у відділенні інтер’єру з ілюстраціями, який буде милувати дитячі очі, допомагати їм почуватися спокійно, а відтак легше переносити лікування та швидше одужувати», – розповіла головна лікарка Дрогобицької міської дитячої лікарні Оксана Стебельська.

За її словами, сучасні підходи передбачають комплексний підхід у лікуванні та терапії пацієнтів: процес фізичного одужання пов'язаний із покращенням ментального стану – подоланням пригніченості, страху, тривожності і створенню виваженого та оптимістичного настрою для швидшого покращення самопочуття. І створення такого позитивного середовища, що допомагає мобілізувати сили для одужання, є особливо важливим, коли йдеться про боротьбу з інфекціями.

Відтак яскравий сюжетний інтер’єр, створений дрогобицькими художницями Зоряною Шимко та Олесею Сікорою у рамках програми «Кольоровий світ дитинства», є добрим засобом позитивного впливу на психоемоційний стан малих пацієнтів. Допомагатиме їм відволікатися і розслаблятися, надихатиме на малювання, цікаві оповіді тощо.

Завдяки «Кольоровому світу дитинства», а це – багаторічна авторська соціальна програма ТзОВ «Снєжка-Україна», котра надає безпечні лакофарбові матеріали для розпису та знаходить художників, коридори інфекційного відділення Дрогобицької міської лікарні набули рис креативного дитячого простору.

Мисткині поєднали сюжети природи усіх пір року, а головними героями малюнків є хлопчик і дівчинка, які сміливо мандрують мальовничими місцями, пізнаючи навколишній світ та зустрічаючи на своєму шляху різних тварин та казкових персонажів. Усього створено 19 художніх мотивів і розмальовано  80 м² стін.

«Ми розуміємо проблеми лікувальних установ в Україні, тому усеукраїнським соціальним проєктом «Кольоровий світ дитинства» долучаємося до покращення умов у дитячих медичних закладах. За роки реалізації ця програма стала своєрідною кольоротерапією для малих пацієнтів. Тепер, у період боротьби з пандемією Сovid-19, підтримка медиків у лікуванні дітей є особливо важливою. – прокоментувала менеджерка з корпоративної комунікації ТзОВ «Снєжка-Україна» Галина Данилюк – Гадаю, у такій барвистій атмосфері дітям легко відволікатися від неприємних відчуттів, пов’язаних з лікуванням, долати стрес, і мандрувати у світ барвистих мрій. Дорослим приємно спостерігати, як діти з цікавістю та усмішками розглядають яскраві ілюстрації. Це підтверджує те, що наші зусилля і старання недаремні».

 

Для довідки.

Авторська програма Групи компаній «Śnieżka» «Кольоровий світ дитинства» в Україні була започаткована ще у 2012 році. За цей період комфортні «кольорові» умови для дітей створили у низці лікарень Львова, Новояворівська, Яворова, Тернополя, Житомира, Рівного, Луцька, Сум, Вінниці, Івано-Франківська, Хельницького, а тепер і Дрогобича.


Джерело: «Снєжка-Україна»
Інформацію опубліковано на правах реклами

 
Интересные новости:
06.10.2021
1495
«Рууккі Україна» повідомила про особливості нової фальцевої покрівлі Ruukki® Cl...
20.08.2021
1778
Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк привітав українців з 30-річчям незал...
20.08.2021
4006
Команда Build Portal вітає з тридцятим Днем Незалежності України!...
12.10.2021
1317
Дізнайтесь, як надійність, безвідмовність і продуктивність техніки від бренду Сaterpillar та техноло...