Нова покрівля Ruukki® Classic Design! Свобода вибору

«Рууккі Україна» повідомила про особливості нової фальцевої покрівлі Ruukki® Classic Design
1070 06.10.2021 в 09:12
Компанія «Рууккі Україна» повідомляє, що до асортименту товарів додано унікальний продукт – фальцева покрівля Ruukki® Classic Design.

Ruukki® Classic Design - це високоякісна покрівля з унікальним дизайном.

Детально розроблені технічні рішення гарантують довговічність і надійність та надають можливість реалізувати сміливі бачення архітекторів та інвесторів.

Ruukki® Classic Design – це вишукана та технічно досконала покрівля, яка доводить актуальність вислову: «Класика завжди в моді». Елегантний та позачасовий дизайн підходить як для класичних, так і сучасних будівель. Ruukki Classic® є відмінним вибором для дахів з достатньо низьким нахилом покрівлі. Продукт надійний, легкий та довговічний і вирізняється простотою монтажу завдяки вдосконаленій системі кріплення. Листи легко замикаються між собою без застосування спеціальних інструментів.

Особливості Ruukki® Classic Design:


Три ширини

Панелі в 3-х розмірах створюють необмежені можливості для реалізації сміливих, оригінальних бачень архітекторів та інвесторів, а також ряд додаткових зручностей роблять монтаж даху швидким та ефективним.


Три варіанти монтажу

Різні варіанти обробки панелей (гладкі, мікропрофільні, з поздовжніми ребрами) гарантують вибір, адаптований до проекту та індивідуальних естетичних уподобань. Панелі різної ширини та різних варіантів обробки можна з’єднати на одному схилі даху.


Заокруглені краї

Закруглені краї підвищують безпеку монтажу панелей і ефективно знижують ризик травмування.


Простий монтаж та демонтаж

Подовжені монтажні отвори та спеціальні маркери полегшують правильне кріплення гвинтів, прискорюють монтаж панелей. Спеціально вирізана застібка-блискавка  та монтажна смужка полегшують демонтаж панелей, наприклад, при вставці мансардного вікна.

Покрівля Ruukki® Classic Design доступна в класі якості Ruukki 50 Plus, з гарантійним терміном 50 років. Покрівля виготовляється з високоякісної сировини, використовується марка сталі S280GD, що характеризується відмінними показниками жорсткості, в товщині 0,50 мм.

Детальніше на сторінці -

Про компанію

Ruukki Construction заснована в 1960 році фінськими державними компаніями з метою забезпечення країни якісним металом. На сьогодні Ruukki пропонує повний діапазон продукції та послуг у цьому сегменті. Серед клієнтів марки – інвестори та будівельні компанії з усього світу. Щороку понад 40 000 клієнтів обирають покрівлю Ruukki.  Головний офіс компанії розташований у місті Гельсінкі.

ТОВ «Рууккі Україна» – це виробник високоякісних покрівель і водостічних систем. Компанія постійно вдосконалює свої продукти, призначені для житлового будівництва та об’єктів громадського призначення. Місія компанії – створення торгової пропозиції з унікальними перевагами, які задовольняють потреби найвибагливіших клієнтів.


Контакти

ТОВ «Рууккі Україна»
вул. Машинобудівна, 35а
03067 Київ
Україна
тел.: +38 044 364 45 45
www.ruukki.ua
www.facebook.com/RuukkiUkraine/
www.instagram.com/ruukki_ua/

 

Джерело: ТОВ «Рууккі Україна»
Інформацію опубліковано на правах реклами

 
Интересные новости:
20.08.2021
1759
Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк привітав українців з 30-річчям незал...
20.08.2021
3983
Команда Build Portal вітає з тридцятим Днем Незалежності України!...
10.08.2021
3993
В 2016 году в Хенгело (Нидерланды) был построен один из самых энергоэффективных частных домов в мире...
12.10.2021
784
Дізнайтесь, як надійність, безвідмовність і продуктивність техніки від бренду Сaterpillar та техноло...
11.10.2021
700
Кольорова трансформація інтер’єру одного з відділень КНП «Дрогобицька міська дитяча ліка...