Додав кольорів і мер був не проти: відомий дизайнер розмалював пішохідні переходи Лондона (ФОТО)

Дизайнер Інка Ілорі замінив звичні чорно-білі смуги пішохідних переходів у центрі Лондона на сміливі відтінки синього, помаранчевого, рожевого, фіолетового та зеленого. Таке дивовижне перевтілення художник зробив для цьогорічного Лондонського фестивалю дизайну
868 27.09.2021 в 10:39Барвисті пішохідні
переходи у Лондоні


Проєкт під назвою "З’єднайте Лондон разом" покликаний принести радість тисячам людей, які щодня ходять вулицями міста. Також він є частиною туристичної кампанії Let's Do London, яку очолює мер Лондона Садік Хан з метою підтримки творчого та гостинного сектору міста після пандемії.

Найкращий хмарочос 2021 року: як виглядає будівля-переможець престижної премії Skyscraper Award (ФОТО)

Барвисті пішохідні переходи

Загалом Ілорі розмалював 18 пішохідних переходів. Частину з них художнику допомагали перевтілювати студенти-дизайнери Лондонського університету мистецтв.

Візерунок складається з барвистих ліній, які розділяють жовті кола. Саме такою Ілорі бачить силу зв’язку між оточуючими людьми. Каже, що під час трансформації переходів він думав про стосунки, які йому вдалося налагодити з друзями та сусідами за останні 18 місяців.

Фінське місто проведе масштабний експеримент для популяризації велосипедів

Художник сподівається, що яскраві кольорові смуги допоможуть лондонцям відчувати себе щасливими знову й знову навіть попри виклики COVID-19.

"Ми все ще перебуваємо в умовах пандемії, але намагаємося виходити з неї повільно. Я хочу змусити лондонців відчути, що вони насправді можуть знову прожити своє життя",
– зазначив дизайнер.


Інші роботи дизайнера

Подібні мотиви є загальною темою у творчості Ілорі. Влітку минулого року на одній з вулиць Лондона дизайнер створив барвистий твір мистецтва з написом: "Кращі дні наближаються, я обіцяю". Ця робота була виконана на підтримку Національної служби охорони здоров’я Великої Британії, дії якої скеровані на боротьбу з коронавірусом.

Як зазначав тоді художник, це повідомлення стало для нього терапевтом і давало йому надію в моменти паніки, коли здавалося, що кінець цього жахіття ніколи не настане.

У 2019 році дизайнер об’єднався з архітекторами та створив Палац кольорів. Форма та колористика павільйону була розроблена на основі традиційного африканського текстилю, що трапляється у Лагосі, а також на британських ринках, де є велика нігерійська громада.

Інженерний подвиг: як виглядає і що цікавого у "перевернутому" будинку з Вірджинії (ФОТО)

Цікаво про ремонти: дізнайтесь як оформити дерев'яний ґанок

Фото: dezeen

Источник: life
 
Интересные новости:
27.09.2021
2425
В Оболонському районі столиці закрився один з найстаріших ТРЦ міста...
27.09.2021
7821
Олексій Чернишов розповів про необхідність ухвалення загальнонаціональної програми «Питна вода...
18.10.2021
533
За останній рік частка американців, які вірять в надприродне, збільшилася...