Фінське місто проведе масштабний експеримент для популяризації велосипедів

На основі інформації, зібраної в ході експериментів, планують розробити нові рішення для поліпшення велоруху в місті
859 23.09.2021 в 08:504-місячний експеримент
міста Турку


У фінському місті Турку проведуть експеримент з популяризації велосипедів. Там протестують першу у світі шафу для зарядки акумуляторів електричних велосипедів, закриті гаражі та систем моніторингу в реальному часі.

Тести триватимуть чотири місяці. Вони спрямовані на полегшення паркування, надання нових послуг і заохочення низьковуглецевої мобільності. У цьому році муніципалітет в межах конкурсу обрав три компанії, кожна з яких запропонувала свій спосіб просування велосипедного спорту.

Берлін планує вдвічі розширити наявну веломережу

Зарядні шафи розробила компанія Latauspolku. Окрім основної функції, пристрої можуть автоматично виявляти загоряння і гасити його, а також при необхідності виключати зарядний струм. На додаток до цього, машини контролюють акумуляторні батареї за допомогою датчиків тепла і газу.

У другому експерименті оцінювалася потреба в безпечних парковках для велосипедів. Компанія Kaseka створила замкнутий простір, де велосипедисти можуть безпечно паркувати свої велосипеди. Зараз гараж знаходиться поряд з парковкою міського автовокзалу.

Щоб припаркуватись в гаражі, необхідно спочатку придбати квиток за ціною євро за 48 годин. За словами муніципалітету, це ідеально підходить для велосипедистів, які хочуть припаркуватись на тривалий час і у вихідні, оскільки їм більше не доведеться турбуватися про крадіжку і вандалізм.

Компанія MarshallAI створила систему моніторингу та аналізу велосипедних парковок в реальному часі. Ця система буде використовувати технологію для збору даних про тривалість стоянки, їх використання та вплив погоди на кількість велосипедів.

Безкоштовні міні-офіси на деревах: у Фінляндії знайшли цікаве рішення для тих, хто працює дистанційно

На основі інформації, зібраної в ході трьох експериментів, планують розробити нові рішення для поліпшення і популяризації велосипедного руху.

Цікаво про ремонти: дізнайтесь як оформити дерев'яний ґанок
Источник: hmarochos
 
Интересные новости:
24.09.2021
929
Документ призван урегулировать порядок заключения трудовых договоров и вопросы испытательного срока...
23.09.2021
674
Кошти будуть спрямовані на фінансування програми «Енергодім»...
23.09.2021
556
У разі продовження програми ще на рік, вона потребуватиме виділення близько 1 млрд гривень...
18.10.2021
541
За останній рік частка американців, які вірять в надприродне, збільшилася...