Нові робособаки будуть забезпечувати безпеку на промислових об'єктах Hyundai (ФОТО, ВІДЕО)

Робот здатний визначати людей, вимірювати температуру в приміщенні і розпізнавати небезпечні ситуації
913 21.09.2021 в 10:45Робот охоронятиме
промислові об'єкти


Boston Dynamics і Hyundai показали нового чотириногого робота Factory Safety Service Robot, який патрулює автомобільний завод Kia у Південній Кореї. Він призначений для забезпечення безпеки на промислових об'єктах, розповіли в блозі Hyundai.

В основі Service Robot лежить чотириногий робособака Spot зі штучним інтелектом, автономною навігацією, технологіями віддаленого управління і системою штучного інтелекту. За допомогою вбудованого тепловізора і 3D-лідара він здатний виявляти людей, відслідковувати підвищення температури до небезпечних значень і ризики виникнення пожежі, а також визначати, зачинені двері чи ні.

«Service Robot – наш перший спільний проект з Boston Dynamics. Цей андроїд здатний виявляти ризики та забезпечувати безпеку співробітників на промислових об'єктах. В рамках нашого партнерства ми також будемо й надалі розвивати інтелектуальні сервіси, які допомагають розпізнавати загрози на промислових об'єктах і підтримують безпечні умови праці», – сказав Хюн Дон Чжин, глава лабораторії робототехніки Hyundai Motor Group.

Вчені винайшли кераміку, яка може відновлюватися самостійно

Завдяки Service Robot персонал на заводі може віддалено спостерігати за тим, що відбувається в промислових зонах.

Сеть летающих такси планируют запустить в 65 городах мира

В разі необхідності менеджери зможуть переключитися на ручне управління роботом, щоб уважно оглянути потрібні зони підприємства. Інші особливості робота – здатність проникати у вузькі простори, а також визначати сліпі зони, які важко побачити людським оком.

Зараз фахівці Hyundai досліджують ефективність і можливості Service Robot в умовах великого підприємства. При успішному завершенні експерименту на заводах автомобільної компанії з'являться й інші роботи Boston Dynamics.

Кровь, пот, слезы и моча потребуются для строительства городов на Марсе. Ученые изобрели строительный материал для космоса

Hyundai офіційно оголосила про придбання Boston Dynamics у грудні 2020 року. Тоді компанію оцінили в $1,1 млрд. Через півроку компанія закрила операцію і придбала 80% частку компанії виробника роботів. У Hyundai планують впровадити роботів в процеси виробництва компонентів, будівництво та автоматизацію.

Цікаво про ремонти: дізнайтесь як оформити дерев'яний ґанок
Источник: mind
 
Интересные новости:
21.09.2021
825
Вдень птахів заплутує відображення неба у скляних фасадах хмарочосів, а вночі їх дезорієнтує яскраве...
21.09.2021
973
Цей дім – цілий інженерний подвиг. Його невідповідність стандартам будівництва, перевернута ст...
21.09.2021
634
Про це йшлось під час зустрічі міністра економіки з представником Європейської Комісії...
18.10.2021
535
За останній рік частка американців, які вірять в надприродне, збільшилася...