Брифінг Будівельної Палати України на InterBuildExpo 2015

На виставці InterBuildExpo 2015 обсудили завдання та перспектив розвитку будівельної галузі України в сучасних умовах

1467 01.04.2015 в 11:17
25 березня, в конференц-залі № 3, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в рамках міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo 2015 відбувся брифінг представників влади, керівників Будівельної палати України та організаторів виставки.

Учасники брифінгу підняли тему основних завдань та перспектив розвитку будівельної галузі України в сучасних умовах.

Привітав всіх учасників та виступив зі вступним словом перший віце-президент Будівельної палати України, Станіслав Телісфорович Сташевський.

 

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, член президії Будівельної палати України Дмитро Йосипович Андрієвський висвітлив аудиторії законопроекти, що знаходяться на розгляді в комітеті та спрямовані на покращення ситуації на будівельному ринку України.

«Ми відкрили ювілейну 30-ту виставку InterBuildExpo 2015 – серйозний майданчик, на якому зустрічаються всі, кому не байдужа будівельна галузь. Хотів би сказати, що в своїй діяльності ми в першу чергу спираємося на галузеві громадські організації. Це наша перша зустріч, де ми зібрали всіх - починаючи від архітекторів і закінчуючи будівельниками, це дуже позитивний момент. Ми побачили, що необхідно змінити в законодавстві, щоб дати поштовх будівельній галузі. Ми знаємо, що будівельна галузь дуже важлива, бо вона надає додаткові робочі місця і це є одним з головних завдань і Уряду і Верховної Ради. Нам, в першу чергу треба дивитися яким чином можна отримати додаткові можливості від бізнесу. І тут якраз, я вважаю дуже позитивною може і має стати роль виставки на якій ми з вами сьогодні присутні».

Володимир Андрійович Іванов, голова правління ТОВ «Київський Міжнародний Контрактовий Ярмарок»: «Я считаю, что выставка – это взгляд в будущее, это всегда оптимизм, важные контакты, контракты, перспективы и хорошее настроение. 

Мы как организаторы постарались построить эту выставку так, чтобы на территории выставки всегда был оптимизм, а он заключается в насыщенной программе и участниках, которые присутствуют на форуме. В выставке принимает участие более 370 компаний с 9 зарубежных стран, практически со всех регионов Украины. Национальными экспозициями представлены страны Польша и Турция. Еще до выставки подтверждено участие 18000 посетителей, но, в общем, мы ожидаем, что выставку посетят около 25 000 человек. Мы уверенны, что все посетители профессионалы получат все, что необходимо для строительного комплекса. Мы хотели показать, что несмотря ни на что строительный комплекс Украины был, есть и будет развиваться».

За головою правління КМКЯ виступив Сергій Анатолійович Тимошенко, голова правління ПАТ «Домобудівний комбінат №4», член Президії Будівельної палати України» з темою: «Про перспективи індустріального домобудування».

Закінчив захід генеральний директор ТОВ «Укрсервис», член Президії будівельної палати України, Анатоль Маркович Кармінський з виступом «Про законотворчі та регуляторні ініціативи Будівельної палати України».


Источник: www.buildexpo.kiev.ua
Фото: www.buildexpo.kiev.ua

 
Интересные новости:
01.04.2015
1237
Презентация выдающегося архитектора Виктора Зотова на InterBuildExpo 2015!...
01.04.2015
1742
Семинар от проектной группы «АРХИМАТИКА» на INTERBUILDEXPO 2015...
13.03.2015
2431
Украина была представлена на самой большое строительной выставке мира...
23.07.2020
4879
Експерти представили декілька варіантів законопроектів по подальшій реформі ДАБІ, які наразі розробл...
26.05.2020
11089
Главные новости и мнения о влиянии на бизнес пандемии и кризиса с прогнозами и советами экспертов...
14.02.2020
3189
Ключові моменти Міжнародної конференції LAKOKRASKA.UA в фотозвіті від Build Portal...