Міністр, профільні асоціації і видатні будівельники: на урочистостях до Дня знань у КНУБА виступили перші особи галузі

31 серпня відбулись урочисті заходи з нагоди Дня знань відбулося у Київському національному університеті будівництва та архітектури – флагмані галузевої освіти і науки
4667 01.09.2021 в 11:56Урочистості з нагоди
Дня знань у КНУБА


На святково прикрашеній головній площі Університету зібралися першокурсники, студенти та викладачі славетного вузу.

Ректор КНУБА, Заслужений працівник освіти України, віце-президент Будівельної палати професор  Петро Куліков  привітав присутніх з початком нового навчального року. Він підкреслив, що вуз, який нещодавно відзначив своє 90-річчя,  має славні традиції підготовки інженерного корпусу для галузі, його випускники працюють у десятках країн світу, поповнюючи передовсім  кадровий склад вітчизняних підприємств.

Студентів вітали почесні гості: голова Комітету Верховної Ради України Андрій Клочко, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський, заступник керівника офісу Президента України Олексій Дніпров, заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Виступаючи на урочистостях, заступник голови Наглядової ради КНУБА, перший віце-президент Будівельної палати Станіслав Сташевський  відзначив заслуги професорсько-викладацького складу КНУБА у підготовці нового покоління інженерів-будівельників, архітекторів, проектувальників.

Він зазначив. що підприємства галузі чекають на молодих, кваліфікованих кадрів, яким продовжувати великі трудові традиції українського містобудування на основі новітніх технологій, європейських норм і стандартів, кращих світових практик. С.Сташевський висловив упевненість, що  професорсько-викладацький склад нашої альма-матер – КНУБА – здатен передати студентам всю суму знань, необхідну для успішного початку професійної діяльності.

А ми, ваші старші колеги-практики, у свою чергу маємо зробити все, щоб нове покоління будівельників змогло себе реалізувати у професії, нормально працевлаштуватися у нас в Україні, а не десь на напівлегальних роботах за кордоном, наголосив він.

С.Сташевський передав слова вітання від Президента Будівельної палати, Героя України Петра Шилюка – випускника цього університету та почесного доктора КНУБА.

В урочистих заходах взяли участь також члени Ради Будівельної палати – віце-президент БПУ Анатолій Дронь, президент Корпорації «ДБК – Житлобуд» Андрій Разсамакін, президент Академії будівництва України Іван Назаренко, керівник ХК «Енергомонтажвентиляція» Михайло Іщенко.

Ще довго того дня лунали щирі вітання студентам – майбутнім інженерам та побажання успішного оволодіння майбутньою професією.

Святкову палітру свята яскраво доповнили артисти та музиканти оркестру Національної гвардії України.

 
Интересно о строительстве: строительство коттеджа с нулевым потреблением энергии 

Источник: budpalata
 
Интересные новости:
25.08.2021
7878
14 cерпня 2021 року відбулось змагання за Кубок з мініфутболу між будівельними компаніями. Кома...
25.08.2021
9263
7 серпня The WALL організував святкування Дня будівельника у колі родини, друзів і колег...
19.08.2021
8502
Міністерство розвитку громад та територій України провело урочисту церемонію вітання з нагоди Дня бу...
18.05.2022
9552
В останню путь 17 травня провели першого Президента України Леоніда Кравчука. Церемонія прощання з н...
11.05.2022
1726
Експерти відзначали, що на часі є ухвалення більш збалансованих змін до податкового законодавства Ук...
21.04.2022
2536
Відбулося засідання Антикризового штабу допомоги промисловості та бізнесу. Штаб концентрується ...