День будівельника: церемонія нагородження у Софії Київській і фотовиставка знакових об'єктів (ФОТО)

Міністерство розвитку громад та територій України провело урочисту церемонію вітання з нагоди Дня будівельника та фотовиставку знакових регіональних об’єктів, побудованих протягом 2020 року
8501 19.08.2021 в 09:10Церемонія нагородження у Софії Київській
і фотовиставка знакових об'єктів


Захід відбувся за участі очільника Мінрегіону Олексія Чернишова, народних депутатів, голів обласних державних адміністрацій та представників професійної спільноти будівельників, на території Національного заповідника «Софія Київська».

На початку церемонії Олексій Чернишов зачитав привітання з прийдешнім Днем будівельника від Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

«Сотні локацій по всій країні на початку минулого року були тільки кресленнями, а сьогодні, завдяки вам, стали справжньою окрасою міст і громад. Кожен об’єкт, побудований вами – це нова сторінка майбутнього достатку, можливостей і розвитку», — наголосив у своєму виступі міністр.

Зазначимо, кожна область самостійно визначала власні кращі будівельні об’єкти, а також учасників нагородження, які зробили значний внесок у розбудову України у межах Програми Президента «Велике будівництво». Під час церемонії були вручені подяки від Прем’єр-міністра, Міністерства розвитку громад та територій, почесні грамоти та нагрудні знаки.

«Коли ви будуєте нові стадіони та спортивні майданчики – країна інвестує у майбутніх чемпіонів світу. Коли ви будуєте сучасні школи та садочки – країна виховує великих вчених. Коли ви будуєте лікарні – країна рятує людей. Я Вам щиро дякую за те, що ви робите», — звернувся до будівельників країни очільник Мінрегіону Олексій Чернишов.

Також до привітання приєдналися: голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко та  заступниця голови Комітету Олена Шуляк.«Будівельна галузь у державі набирає обертів. Україна має знати наших працьовитих та сумлінних будівельників і всіх, хто щодня працює над забезпеченням комфортної інфраструктури наших громадян. Дякуємо вам і вітаємо з прийдешнім професійним святом», — додала заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Участь в урочистих заходах також взяли: президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк, члени Ради БПУ, зокрема, перший віце-президент БПУ Станіслав Сташевський, віце-президент, Герой України Олександр Омельченко, Петро Шилюк (молодший), Петро Куліков, Андрій Дронь, Анатолій Беркута, Іван Назаренко, представники підприємств-членів Будівельної палати.

Довівдково. В рамках програми Президента «Велике будівництво» 2020 року було побудовано або реконструйовано 114 шкіл, 100 дитячих садочків та 101 спортивний об’єкт.

В рамках програм «EMERGENCY 2020» та «Сільська медицина» реалізовано понад 600 проєктів медичної галузі.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що у 2021 році до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Фото: Build Portal
Джерело: budpalata
 
Интересные новости:
19.08.2021
3623
4 серпня в Київському національному університеті будівництва та архітектури відбувся «Всеукраї...
18.08.2021
4569
Відбулося розширене засідання Ради Будівельної палати України. Оскільки  воно проходило наперед...
18.08.2021
9270
Найяскравіші моменти святкування 10-річчя Конфедерації будівельників України і Дня будівельника у фо...
18.05.2022
9517
В останню путь 17 травня провели першого Президента України Леоніда Кравчука. Церемонія прощання з н...
11.05.2022
1691
Експерти відзначали, що на часі є ухвалення більш збалансованих змін до податкового законодавства Ук...
21.04.2022
2499
Відбулося засідання Антикризового штабу допомоги промисловості та бізнесу. Штаб концентрується ...