Український завод «Latymer» з виробництва фасадної сітки втретє підтвердив відповідність європейським стандартам

28 липня 2021 Latymer отримав високу оцінку та третій рік поспіль підтвердив сертифікат FPS і відповідність Європейській технічній оцінці ЕТА. Цей сертифікат надає право маркувати свою продукцію знаком СЄ та збувати її в країни Європейського Союзу
1843 02.08.2021 в 06:44Latymer - це єдиний в Україні , що виготовляє склосітку для систем утеплення фасадів у повному циклі. А також, це єдиний завод, що має європейський сертифікат та має право поставляти склосітку, виготовлену в Україні, на ринок Євросоюзу.

Нагадаємо, у березні 2019 року завод «Latymer», що знаходиться у м. Шостка, Сумської області отримав Європейський сертифікат. З того часу підприємство щорічно підтверджує якість продукції, що виготовляє. А також щороку проходить аудит усіх бізнес-процесів: від процедури оцінки вибору постачальника сировини для виробництва до відвантаження готової продукції на склад клієнта.

Цього року підприємство перевіряли аудитори з ДП «Технічний і випробувальний будівельний інститут Прага», що в складі Європейської організації технічної оцінки в області будівельних продуктів (EOTА) в Чехії.  Аудитори інспектували кваліфікаційний рівень персоналу заводу, лабораторію, процес виробництва фасадної сітки та систему контролю якості. 

28 липня 2021 на Latymer завершився черговий аудит. За результатами якого завод отримав високу оцінку та третій рік поспіль підтвердив сертифікат FPS і відповідність Європейській технічній оцінці ЕТА.

Цей сертифікат надає право маркувати свою продукцію знаком СЄ та збувати її в країни Європейського Союзу. Таким шляхом Євросоюз захищає свій ринок і споживачів від імпорту неякісної фасадної сітки.

До речі, у європейських країнах фасадну сітку без наявності такого сертифікату заборонено використовувати. Взагалі заборонено використання у будівництві несертифікованих будматеріалів, щоб не наражати своє населення на небезпеку.

Європейський сертифікат гарантує, що дана скловолоконна сітка утримає шар штукатурки в системах утеплення, як мінімум, 25 років! А реально слугувати в нормальних умовах експлуатації вона може набагато довше! 

- Завод Latymer втретє підтвердив відповідність європейським стандартам якість своєї фасадної сітки! Ми радимо використовувати тільки якісні будівельні матеріали. «Latymer» – це висока якість, підтверджена професіоналами, - повідомляється на офіційному сайті підприємства.

 

Джерело: «Latymer»
Інформацію опубліковано на правах реклами

 
Интересные новости:
29.07.2021
1754
На вул. Лобановського, 120 відкрив свої двері для киян та гостей міста 23-ій магазин мережі&nbs...
26.07.2021
1132
Вже більше 30 років «ДомоСвіт» успішно будує, реконструює, ремонтує та оздоблю...
20.08.2021
1660
Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк привітав українців з 30-річчям незал...
20.08.2021
3861
Команда Build Portal вітає з тридцятим Днем Незалежності України!...
10.08.2021
3316
В 2016 году в Хенгело (Нидерланды) был построен один из самых энергоэффективных частных домов в мире...