Підсумки першого півріччя від виробника екструзійного пінополістиролу PENOBOARD

Ділавер Юксель, Генеральний директор ТМ PENOBOARD розповів про збільшення потужностей виробництва, попит на продукцію та плани на майбутнє
1357 16.07.2021 в 08:11Підсумки першого півріччя 2021


Ділавер Юксель
Генеральний директор ТМ PENOBOARD

Почну з того, що на початку 2021-го року ми зіткнулись з подорожчанням сировини, що, в свою чергу, відобразилося на ціні екструзійного пінополістиролу. В даній ситуації важко встановити абсолютно стабільну ціну на товар, так як ціни на сировину і супутню продукцію для виготовлення пінополістиролу стрибкоподібні через загальну кризу на світовому ринку. Споживач повинен розуміти, що ціни на PENOBOARD залежать від загальносвітової та вітчизняної ситуацій на ринках сировинної та енергетичної галузей.
Наприклад, подорожчання на 16% електроенергії для підприємств в Україні, звісно ж, тягне за собою підняття цін на продукцію виробництва.

Та, попри всі складнощі, ми не втратили свої позиції, клієнтів та повністю забезпечили своїх дистриб’юторів.

Так як попит на екструзійний пінополістирол зростає, ми запланували запуск додаткової лінії виробництва на заводі у Херсоні. Встановити нову лінію і повністю реконструювати робочу вдалося у травні. Зараз херсонський завод, вже з двома лініями, набагато потужніший, і разом з можливостями тернопільської лінії загальна продуктивність ТМ PENOBOARD підвищилася з 300 до 350 тис. м3.

На заводі в Тернополі ми також плануємо запуск другої лінії, щоб повністю забезпечувати зростаючі потреби експорту. Так як маємо активні угоди з європейськими країнами: Чехією, Польщею, Латвією, посилили співробітництво з Австрією, Угорщиною, Румунією, ведемо переговори з Німеччиною.

Перше півріччя для ТМ PENOBOARD пройшло дуже продуктивно. За цей час два заводи вже виготовили продукції більше, ніж за весь минулий рік. Зростання продажів припадає на літньо-осінній період, і PENOBOARD б’є власні рекорди з продуктивності і продажів. Тому прогнозуємо у 2021 році завершити з перевиконаними планами. А це позитивний показник не тільки для нас, а й для вітчизняного і європейського ринку будівництва, оскільки відображає підвищену зацікавленість забудовника до енергоефективних технологій, що в загальносвітовому масштабі є позитивною тенденцією для стану екології на планеті.


Джерело: PENOBOARD
Інформацію опубліковано на правах реклами 

 
Интересные новости:
01.04.2021
7441
Новий законопроєкт унеможливить продаж квартири кільком людям одночасно та гарантує інвесторам, що б...
09.08.2021
2009
Рівно 10 років тому було підписано угоду про об’єднання між Будівельною палатою, Українсь...
12.08.2021
6055
Павел Качур, председатель Ассоциации "Укрцемент" рассказал о "точках роста" цементной отрасли и рабо...
16.08.2021
6590
Сергей Комнатный, глава правления Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительс...